Seks i dgra - U cemu je tajna?

Surfujem nocas, i naletim na vesti za prestojeci film "Seks i grad". Ne znace mi mnogo, jer jedva znam imena glavnih junaka, al me inspirisalo na blogovanje.

Setila sam se koliko je ta serija bila popilarna u nas, na brdovitom Balkanu, il da ne idem tako daleko, u Beogradu, a i Novom Sadu bogami.

E sad, volela bih da mi ljubitelji pomenute serije (ako ih ima ovde) odgovore zasto su toliko facnirani istom. Kapiram da su ljudi razliciti i da ono sto se meni ne svidja ne znaci da ne treba nikom da se svidi, al' opet...

U prici o cetiri fensi bogatasice, koje zive u Njujorku, i sve su jednaki snobovi, ne vidim nista sa cime bi prosecna (i natprosecna) Srpkinja (ili, uopste, stanovnica ovih prostora) imala da se identifikuje. Ok, gledala sam samo 2-3 epizode, priznajem, mozda sam uletela bas u one sranje. Al ipak, koliko vas je imalo priliku da vam kuce vaseg momka pojede nove sandale od 3000 dolara? Misim... :roll:

PS- Da se razumemo, u seriji nije problem seks, vec grad. A i svi onako znamo da se od vajkada najvise seksa na selu :twisted:
 
pa ovako draga moja...hm...ja seriju naprosto obozavam..a da ti kazem ni sama ne znam zasto...ustavri znam...jer patim za luksuzom,koji cu,nadam se moci sebi da priustim jednog dana,a dotle volim da se bar na sat,dva teleportujem,kako bih to rekla,u taj njihov svet...i tada lepo sebi skuvam kaficu,zapalim cig i uzivam...jer drugacije,u ovoj nasoj j... zemlji,normalan i prosecan covek ne moze osetiti dah toga...mada znam i kontam da to nigde nije tako ,i da ni zivot u njuorku nije bas tako lep i sjajan...ali mastati je lepo...i mozda sam ja glupa zbog toga,ali tada se lepo osecam i nije me briga...
ako si raspolozena pogledaj koju seriju(valjda te nece usrati one najgore...:))i sigurna sam da ce ti se svideti 100 posto...
pozz...:)
 
Ja mislim da je prestalo da se daje?
Ok, znaci, mastanje o luksuzu? Na to nisam ni mislila, ali dobro, moze i to da bude razlog.

I, da ne shvati neko ovaj post kao ruganje nedajboze, zaista sam a napisala da vidim zasto se ljudima dopada ta serija. Ocekujemo nove komentare, nadam se da ce ih biti.
 
ma jeste...prestalo je...ali ciala sam d se snima novi serijal...e sad verovatno se vec emituje ali dok ga ovi nasi otkupe...:( ehe...izgleda da smo jedino ti i ja ostale budne ovde...ja sam totalno zamenila dan za noc...eto veceras sam mogla do puba na zuraju,promocija pelinkovca ali nisam imala kinutu...eto...:)
i takoooo....
 
ma jeste...prestalo je...ali citala sam da se snima novi serijal...e sad verovatno se vec emituje ali dok ga ovi nasi otkupe...:( ehe...izgleda da smo jedino ti i ja ostale budne ovde...ja sam totalno zamenila dan za noc...eto veceras sam mogla do puba na zuraju,promocija pelinkovca ali nisam imala kinutu...eto...:)
i takoooo....
 
Ma u pitanju je seeeks, one se tamo da kazem jebu kako ko stigne, ko to radi ovde? Ovde su takve devojke verovatno nazivaju droljama i tako to a sve mi ceznemo za jednu noc sa potpunom neznancom i jedan divlji seks... priznajte :) eto ja priznajem, ja sam uvek iskrena :)
 
Hehehe, ja opet sinoc legla u 4h. Da sam bar nesto pametno radila.

Nije frka u seksu, to mi je jasno u seriji. Grad ja nsiam razumela. Mogle su one da se vataju i da nisu iz Njujorka i da nisu snobovi. Dal bi i onda bila gledana serija?
Kod nas ne moras da se seksas na jednu noc sa neznancem da bi te nezvali droljom, dovoljno je da obuces usku mini suknju. Al to je vec druga prica.
 
Realno simpatichno je gledati kako tamo negde zive ''samosvesne emancipovane'' zene,koje seu duboko u sebi izuzetno nesrecne i usamljene.

Da li bih zelela da vodim takav zivot?!
-ne.

Mi sa Brdovitog Balkana smo preko sedam gora i sedam mora od njih,a tako nam je du*e zinula da se nabijamo na shtikle i pijemo martini sa slim cigaretama i izigravamo samostalne uspeshne zene(sa standardom u ku*cu).


Shto se seksa tiche,njega ima medju pekarima mesarima,prodavcima .... tu ne zaostajemo ni malo.
 
Zvezdiiiiice... procitah sad ovo gore... Ja smatram da voditi racuna o sebi znaci voditi racuna i o fizickom izgledu, naravno ako to podrazumeva kozmeticarku, onda kozmeticarka i o svojoj licnosti, citajuci knjige, uceci i stvarati neke svoje stavove i iste braniti. Devojke koje izaberu samo jedan put vodjenja racuna o sebi su definitivno pogresile. Ja sam plavusa, slatka sam, sto je ocito dovoljno da dobijes muskarca (a onda se zapitas kakav je to muskarac ako je sa tobom samo zbog tih kvaliteta i kakva je to veza), i povrh toga sam toliko zeljna znanja da upijam kao sundjer. Cak i one sitnice koje pomislis da ti nikada u zivotu nece trebati. I tu sam ja mislim postigla zlatnu sredinu. Tako da ti sreco citaj knjige, obrazuj se, a onda priusti sebi jedan odlazak kod kozmeticara kao nagradu za ucenje, manikir, pedikir i videces koliko je zivot lep :)
 
Briga "o sebi" u fizickom izgledu, treba da bude samo u smislu unapredjenja zdravlja. Ne vidim kako piling medjunozja ili kako se to zove moze da unapredi zdravlje :p

Fizicki izgled je neophodan da bi doslo do nekih simpatija da se bapski izrazim, ali ne boj se, Minaqua, niko ne bi ni sa kim zaista duze provodio vreme ako nema sta sa njim da prica. :)

Sto se mene tice, kozmeticki saloni mi idu na ganglije, bila jednom, vise nikad, ne kazem da je to losa stvar, kazu ljudi da super opusta. Ali nije to bas briga o sebi. Ni citanje knjige nije briga o sebi ako nista iz nje nisi upio.

Sad, ja sam pomalo stara garda, znatno mladja od Sexigrad zena, ali opet sam dovoljno stara da ne moram vise da brinem o tome kome cu se svideti u kom izdanju, da li ce mi prici onaj koji mi se svidja, da li treba da idem iskreno ili moram da igram igrice. I mnooooogo je dobar osecaj kada ne moras sve to da radis, kad ujutru ustanes rascupana i nadrndana a znas da te neko voli najvise na svetu.
 
Briga "o sebi" u fizickom izgledu, treba da bude samo u smislu unapredjenja zdravlja.
Ne slazem se tu sa tobom... Unapredjenje zdravlja, ovako, to znaci zdrav zivot. To znaci fizicka aktivnost, znaci zdrava hrana itd i to je skroz ok. Trenirala sam plivanje, i sad da bih ostala u kondiciji odem jednom nedeljno na bazen kad mi to obaveze dozvole a osim toga uvek nadjem pola sata, sat vremena za vezbe svaki drugi dan. Ali briga o sebi u fizickom smislu podrazumeva i lepu i negovanu kosu, i lepe i negovane nokte, lepu i negovanu kozu, kvalitetnu sminku itd...
A ovo sto je rekao LePiaf sa tim se potpuno slazem. Samo ako si udata ne znaci da mozes muzu da priustis svaki dan da te gleda nenasminkanu, sa masnom kosom i zaraslu. Samo sto to vecina zena radi.
 
Ako se meni neko svideo iako ne ide u teretanu, a ja se njemu svidela bez sminke, zasto bismo to menjali? Naravno da ne opravdavam zapustenost u fizickom smislu, ali ko jos nije rascupan ujutru? Jutarnja nadrndanost je, priznajem, gora od rascupanosti, i protiv koje se borim, za sada neuspesno, ali postajem sve bolja! ;)

Sto se tice negovanja fizickog izgleda, nemam nista protiv istog, stavise, zaista volim svoju kosu i nije mi tesko da pljunem kintu za dobar sampon & co. Ali to vidim kao negovanje svoje kose, ne brigu o sebi. Ja nisam svoja kosa, niti svoje glatke noge ili negovani nokti (koji kog mene ne da nisu negovani nego katastrofa, sto nije nikako pohvalno, ali moj muz me je takvu video od prvog dana i nije mu frka).

Samo hocu da kazem da nemam nista protiv negovanja, daleko bilo, samo ne vidim u kom smislu je to briga o sebi, kao osobi. Ako se neko bolje oseca kad je izdepiliran i ispilingovan, to je ok, to mogu da razumem. Samo ne verujem da je neko ko ne obavlja piling ne brine o sebi. Neko ko se ne tusira svaki dan vec ne brine o sebi (to je ona prica o zdravlju).

Nego ljudi ne kapiraju neke stvari. Mnoge devojke ne jedu luk koji je veoma zdrav jer, kao, od toga im smrdi iz usta. Ali zato ne vade cigaretu iz usta. Kao, od pljuga ne smrdi iz usta, ne znam ko te to slagao.

PS-Apsolutno podrzavam bazen, i ja volim tu foru jednom nedeljno, obozavam plivanje.
 
Hihi, ja priznajem obozavam crni luk, ali se uzdrzavam bas pred izlazak ili tako nesto :) Kad ostajem kuci onda izvrsim attack na luk :)
Ja mislim da mene cini sve, od moje licnosti, vrlina, mana, navika, interesovanja itd. do kose,noktiju,linije,sminke... Jednostavno sve sto je na meni, sve sto ja osecam, sve sto kazem i sve sto mislim sam ja...
 
Pa ok. Naravno da se crni luk ne preporucuje na sastanku, ali da zivis sa nekim ceo zivot i da ne jedes luk :P

Nego, kako je ova tema skrenula iz seks i grad okvira? Ili smo i dalje u tome?

PS-Ja sam se licno bolje zabavljala u ovom smilu (seks i dgra) kada sam bila "nenamontirana" hahaha, ozbiljno.
 
ok...kontam ja i luk,i rascupanost,i mrzovolju da se ode kod kozmeticara...ali ljudi...par zar se ne osecate savrsenije,samopouzdanije i bolje kad se same sebi svidite u ogledalu i znate da ce neka riba,ali naglasavam riba,na ulici,kaficu, bilo gde pomisliti:"E ova devojka stvarno super izgleda!!!" i mozda vam cak i pridje da vs upita gde ste kupile cipele,jaknu ...:)
ali naravno...ne osporavam ni brigu o psihickom stanju licnosti...naravno da je poseta biblioteci obavezna kao i postea kozmeticaru...i mislim da zena,devojka ne moze lepo izgledati ako se lepo ne oseca iznutra,a to takodje znaci da je sigurna u sebe,svoje znanje,ponasanje i sprema na konverzaciju o bilo cemu sa bilo kim...eto...toliko...e i meni je Samanta omiljena...:)
 
Ne, pazi kad meni uopste ne imponuje da neka riba (ili frajer, kad smo vec kod toga) pomisli da super izgledam kad me vidi na ulici. Ne vidim zasto bih volela da neko bude ljubomoran ili zaintrigiran nacinom na koji izgledam.

Ali lako je meni da pricam sad, nisam tako razmisljala kada sam imala 18 godina. Bio bi mi golem smor da me neko vidi na ulici i pomisli da sam ruzna.

Kad smo vec kod toga, kada se pogledam u ogledalo, obicno pomislim da ok izgledam, iako nemam sminku i ne radim piling. Zbog nedostatka sminke izgledam mladje, pa me prodavacice u prodavnici oslovljavaju sa "seko". Dal' se i to racuna? :p

Lolita, hvala ti sto pokusavas da vratis ovu diskusiju na temu, a to je seksi grad.

PS-Neko pomenu da bi gledao Seks i grad i u Beogradu. Secate li se mozda onog uzasa od Lisica? :D
 

Back
Top