Reži me Nežno...

Naslov ovog posta je parafraza jedne tv serije na jednoj televiziji, a orginalni naslov glasi: REŽI ME…

Odmah da budem jasan, radi se o silikonima, kada sam gledao samo jednu emisiju te serije, zgrozio sam se za ceo život-kada su u pitanju ženski siliokoni…

ceo minut traje snimak operacije dojki jedne persone, kojoj su vadili tri pakovanja silikona , jer je ista preterala u veličini…krvi do kolena, užas jedan, a sam proces izgleda skandalozno i krajnje deprimirajuće.

dobro ljudi, znam da su to stvari koje se više ne kriju, nekim damama to čak i pristojno stoji, ni čude me dame koje to rade, šta će mučenice-žele da nečim plene, a muškaci se stolećima lože da te balone

dakle, razumem devojke koje to pošto-poto žele, ali muškarci koji se time oduševljavaju su mi baš debili i to najžešći mogući… a čak znam jednog komšiju koje je svojoj rodjenoj ženi naredio da ide pod nož i stavi silikone, iako mu žena i bez te intervencije izgleda deset puta bolje od njega.Što i nije teško, jer isti ko trupac ili deblo.

ljudi, devojke, iskustveno moram da vam kažem i priznam nešto: prevelike grudi, bile one prirodne ili ne daj bože silikonske, ničemu ne služe, sem vizulnoj imaginaciji muškarca, a praktično to je bez-veze…

dakle, velikeee grudi su totalno ne funcionalne, prelivaju se i beže iz ruku, to vam ima funkciju isto kao kad milujete lubenicu od 12 kila, pokušajte to gospodo muškarci da radite letos, pa ćete videti o čemu Vam pričam.
Ko ne veruje ili nema prakse sa velikim grudima, neka uzme recimo testo za hleb od pet kila, pa će da vidi šta je muka i frka.Nisam pekar, lekar, apotekar, ali to vam je tako.

iz izloženog, iz napisanog, i iz prakse, da se zaključiti da su grudi broj tri-nešto što se može kontrolisati, može držati u ruke, može biti funkcionalno, a vi ženske ako vam ovo nije dovoljna satisfakcija-da se ne REžeTE, ne znam onda šta je !?
 
parker 71;bt61346:
u ime muskog roda...
mi mozemo da se nekako izborimo tu i tamo po sat dva,
koliko god nam tesko palo :)
a ti moras sve ono ostalo vreme...

ako tebi nisu teske mi cemo nekako preziveti...

Jel`ovo je odgovor pravog muskarca (koji se razume u velicinu zenskog poprsja) koji treba protumaciti kao duhovit?
Zasto se onda ne smejem,Parkeru?
 

Back
Top