Osvrt na izbore 2008

Upravo sam chuo druga Mrkonjica da se '92 zivelo 5 puta bolje nego sada. Razmishljam, majku mu, jel' stvarno neki dasa ili baba gleda to i kao kaze "jeste"..????

Gledam i plakate, bilborde and stuff...I ladno se Toma smeje. Smeje se kao blesav. Vidi mu se na licu da popije grch one sekunde kada se nakezi. A grchi se non-stop....

Boris...Boris...Niti smrdi nit' mirishe....Vishe smrdi nego mirishe, ali lep je. Kao slika. Pegla mi se. Mislim da taj tip ima bar 50% svog birachkog tela zato shto je eto, lep. Ki upisan. Al' ja necu da se upishem pored njega.

Velja....Ma dal' je moguce....Dinaroidni kromanjonac, naduven od alkohola. Bio i ja jutros naduven, ali se ne kandidujem. Show program. Tip bez pardona u izbornoj kampanji otvara put koji je vec otvoren pre 3 meseca. Sad ce verovatno i ponovo da otvori delta city. Kad smo kod delta city-a, prosto me chudi da se i on nije kandidovao.

Milanka Karic iliti Milanka Mara Karic...Kolegi stigla poruka za izbore od njih sa potpisom Milanka Mara Karic. I on se 'ladno nashao pametan da se pohvali. Pomeramo mu pozadinu od pochetka nedelje svaki dan. U mojim ochima je tenkre svako ko se drzne da ih pomene. Jahachi apokalipse.

Karici.jpg


P.S. Na slici u vreme kada nije bilo 30 stilista oko nje.

Cheda. Ako izuzmemo smeshni slogan, ja sam za. Stavili mu previshe pudera za reklamu, sija se kao jelka. Sve u duhu praznika. Ako, ako. Go Go Cheda Go! Imash moj glas. I od mog komshije.

A sad svi ruke gore...Sakri babi lichnu kartu!
 
A sad svi ruke gore...Sakri babi lichnu kartu!

Ако је то "добитна" парола, онда свака част! :mrgreen:

Познат ми је догађај из кога је проистекао тај слоган (имали смо на Политици тему о томе)....
Тај слоган је јасан позив на дискриминацију на основу година и као и свака друга дискриминицаја има у себи нешто злослутно и застрашујуће...
 

Back
Top