Niske strasti

niske-strasti.gif


Verovatno je malo onih koji nisu gledali film "Basic instict" ili ti "niske strasti'. Siguran sam da ima i onih kojima se film nije dopao ali ostane u sećanju zbog onog nezaboravnog prekrštanja nogu Sharon Stone. Iako se skoro ništa ne vidi, ta scena je mnoge naterala da pored svog videa satima usporavaju i zaustavljaju sliku. A koliko se vidi govori i ova slika sa početka bloga. U mnogim časopisima se može videti mnogo više nego na toj slici ali čar ovog kadra i jeste u tome da te znatiželja natera da pogledaš i vidiš "baš sve"

Nikada ne bih napisao ni jednu reč zbog ove slike već slučajno naleteh na paparazzi snimak Sharon Stone bez šminke. U prvom momentu nisam poverovao da je to ona a sledeće osećanje koje me je obuzelo je žal što je vidim ovakvu. Posle izvesnog vremena se zapitah da li mi je stvarno žao? Pa nije.
Ako ona pristaje za debelu lovu zajedno sa ljudima oko nje da vara mene i milione gledalaca uz pomoć dobrih šminkera, photo shop-a, svetla i mladih devojaka koje joj pozajmljuju delove svoji čarobnih oblina, što bih ja žalio nju

U međuvremenu je počelo da me muči jedno drugo pitanje? Kako li bi izgledala baba Dostana kada bi je ljudi iz Hollywood-a uzeli pod svoje. Strah me je da možda ona nije Sharon Stone. Kad malo bolje pogledam liče mi.....
a što ta baba svašta zna

aSxSPl.jpg
 
Prvi put je vidim u ovako losem izdanju...A cerka me stalno uporedjuje sa njom na moju stetu:''Vidi mama starija od tebe,a bolje izgleda''...HVala prijatelju,ovu cu sliku da joj pokazem...
Glasam za babu Dostanu i nas obicne zene..Ko zna gde bi nam bio kraj da krenemo u Holywood....:zcepanje::zcepanje:
 
tigre, ne diraj mi Sharon...:zper::zcepanje: Volim je...ne rusi mi iluzije...;)
Ma sminka je cudo...:ok:Tako je sa svim javnim licnostima a ne samo s njom...:rtfm:
Ali, definitivno mislim da ona ima divne crte lica bez obzira na bore i sl...Godine lete...:ok::klap:
 
vec godinama hvatam slike poznatih a pogotovo manekenki ,bez sminke...prvi put sam to uradila kada mi je moj dragi rekao da ne trebam da se sminkam jer sam lepsa bez sminke nego one...pa od tada bas to i zagledam i veruj svsta radi sminka i fotoshop...
 
ne shvatam sta si hteo da kazes... ona je i na ovoj slici jedna nadprosecna 50+ zena...
salma ti se svidja jer jos nisi naleteo na neku njenu paparaco sliku... a one su +/- vrsnjakinje...


ova sa snimka ce takodje ostariti... a i mi...
 
Poslednja izmena:
svojevremeno se pricalo da je Seron Ston zena sa neverovatno visokim koeficijentom inteligencije, tako da ta ideja o Dostani, sasvim verovatna
i jos nesto
Ston kao stani; Dostana kao dosta je bilo
ima veze :lol:
 
parker 71 - Koliko su + - godina ne bih ti znao reci ali znam da je ovo Selmina slika iz marta prosle godine kada ih je imala 43. Sad da li je mogla bas za tu godinu da ostari toliko ne bih ti znao reci

AFTNUl.jpg
 
Poslednja izmena:
ok, izvinjavam se... sharon je '58 a salma '66 godiste...
ovo je slika sharon sa wikipedije, snimljena '07 u berlinu
na filmskom festivalu verovatno

Sharon_Stone-portrait.jpg


znaci, zvanicna slika, da tako kazem,
ne bih rekao da ona tu nesto posebno pegla i krije godine...
bilo je mnogo boljih primera za to sto se potencira...
 
a evo i ove lepotice... nesto mi i ne odskace od prosecnih zena...

salma_hayek_1768543.jpg


ali, ovo je bezvezno raditi, svi su na fotosopu...
koga ne mrzi da trazi nacice se cija bilo slika bez doterivanja
 
Poslednja izmena:

Back
Top