zasto...

Odavno me zanima a nikako da pitam, pa evo... Zasto su ovde ljudi toliko zatvoreni?
I da pojednostavim... Zasto je ovde sve o svakom tajna... Koliko imas godina, odakle si, cime se bavis, sta volis ili ne volis, bilo sta da pitas udaris u zid. A istovremeno isti ti ljudi na facebook stave sve te podatke i vise od toga. Kako sad to, da je ovde tajna a tamo ne? I kako to moze da se uopste zloupotrebi?
Ja sam imao predstavu da ako smo ovde anonimni i nastupamo bez imena i prezimena mozemo opustenije da kazemo bilo sta o bilo cemu ali ipak nije tako...
Eto. A sad nek me neko prosvetli...
 
Dobro pitanje ali se plasim da neces dobiti validan odgovor. Zasto ne znam.Primetila sam da ima dosta onih koji drugima idu na volju da ne bi na njih osuli "gnev nebeski",sto zbog losih kritika,sto da bi se osecali sigurno i prihvaceno. Pretpostavljam da takvi ljudi ne nalaze sigurnost i razumevanje u oklini pa pokusavaju vestacki da je izazovu tako sto se drugima "stekaju". Ima i onih koji i kazu o sebi dosta toga,ali izmedju redova,zbog moguce osude,pa su rezervisani.Prosto ovde ima mnogo kriticara koji vole da kritikuju sve i svakog, tako da se retko ko usudi da iznese prave emocije i iskreno misljenje.Ja se toga ne bojim,takodje ne zelim nikoga da uvredim,ali iskreno cu reci *uvek* sta mislim.Veruj da ima onih koji znaju kako da iskoriste date podatke, ne znam kako,ali ima ih.Zato su svi tajanstveni.Mada, ko zna iz kojih sve razloga cute.Eto, to ti je moje misljenje.Da li te je prosvetlilo ili ne, ne znam.**********************
 
parker 71;bt60803:
dje me nadje... :rotf:
el ti ne znas o cemu ja pricam...
Ma uplasih se da nisam nesto propustila da ti kazem...:zcepanje:
Salim se...ovo za mene definitivno ne vazi:roll:
I ja sam se 1000 puta pitala to isto...sve dok nisam uhvatila mog sina od 9god. i njegovog drugara od 8 kako muvaju neku zensku od 25 god,bas preko fejsa...:zcepanje:
 
Ostavi svoje ime,prezime,lozinku......Pa ces videti.Osim toga, procitaj svoje pitanje ponovo,ili, da se mozda nisi prepoznao ???!!!Ne bih volela da spadas u tu kategoriju jer sam te protumacila drugacije<<<<
 
ja bre ne spadam u bilo koju kategoriju... i ne trazim podatke, bilo kakve...
nego, x puta pitas nesto osnovno, banalno, a udaris u zid kao da pitas ko
zna sta strasno poverljivo... pa, koliko je tu opreza a koliko nepismenosti?
 
i sam znas, ovo je sve virtuelno, ljudi su ovde iz razlicitih razloga, samim tim i nemaju potrebu da bilo sta otkrivaju o sebi
i fb je ogranicen, tvoje podatke i slike ne moze svako da vidi, bar je tako kod mene, a i ne prihvatam nikog skoro koga ne poznajem licno
 
lelavi;bt60810:
Ostavi svoje ime,prezime,lozinku......Pa ces videti.Osim toga, procitaj svoje pitanje ponovo,ili, da se mozda nisi prepoznao ???!!!Ne bih volela da spadas u tu kategoriju jer sam te protumacila drugacije<<<<

jel ovo... evo da ti ga potvrdim... ako je obrisan onda je greskom. a ja ga i vidim pa ne mislim da je obrisan... a ako sam nesto sumnjiv ne znam sta da ti kazem... :rotf:
 
Nemoj da si na kraj srca.Nisam mislila nista lose.Valjda smemo malo da se salimo.Inace stojim iz svega sto kazem ili napisem.Ipak si ti OK.Ali ne vredjaj,jer nisam imala nameru da provociram.
 
...Ni meni to nije jasno...ja nisam zatvorena i nemam tajni..ali treba biti oprezan..niko ne zna šta je u tuđoj glavi..mada ne znam kako bi neko bilo šta mogao da zloupotrebi..:).. ...
 
Jesmo anonimni ali se ne poznajemo
A to sto se ne poznajemo oci u oci-ne dopusta mi bilo kakvu opusteniju varijantu jer se ne zna sta je laz a sta istina.
Za opusteno i za jace zezanje,ljudima je potrebno da se licno znaju i da postave granice jer i u stvarnom zivotu ne opustamo se sa svima uvek....
Ma mnogo hoces:zcepanje:
 
Ako se gleda na forum i o cemu se tu razglaba, definitivno nije mesto za ''otkrivanje''.... FB je nastupio drugacije sa reklamom i uspeo, zblizava i pronalazi davno zaboravljene i nema forum ! ;)
A sve je u stvari zabava i opustanje u slobodno vreme...
 

Back
Top