Mudrost starijih godina...

Kad sam imao četrnaest godina, nadao sam se da cu jednog dana imati devojku.

Sa šesnaest godina imao sam devojku, ali nije imala strasti, pa sam zakljucio da mi treba strastvena devojka sa zivotnim zarom.

U srednjoj školi pri kraju mature u devetnaestoj godini sam se zabavljao sa strastvenom devojkom, ali je bila suvise emotivna. Sve je bilo dramaticno, bila je kraljica drame, sve vreme je plakala i pretila samoubistvom.
Tada sam zakljucio da mi je potrebna stabilna licnost.

Sa 25 godina nasao sam veoma stabilnu devojku, ali je ona bila dosadna. Bila je potpuno predvidljiva i nikad se nije uzbudivala ni oko cega. Zivot je postao toliko dosadan da sam zakljucio da mi treba malo uzbudljivija devojka.

Sa 30 godina nasao sam uzbudljivu devojku, ali nisam mogao da drzim korak sa njom. Jurila je od jedne stvari do druge, nikad se nigde ne zadrzavajuci. Cinila je lude iznenadne stvari i cinila me je isto toliko jadnim koliko i srecnim. U pocetku je bila zabavna i vrlo energicna, ali nije imala nikakav pravac.

I tako sam odlucio da nadjem devojku koja ima jasne ciljeve.
Kad sam napunio 35 godinu, nasao sam pametnu, ambicioznu devojku, koja je stajala cvrsto na zemlji . Ona je bila toliko ambiciozna da sam pobegao sam od nje.

Sad sam ipak stariji i mudriji i trazim samo devojku sa velikim sisama.
 
Posto i stariji klinci imaju istu ovu fizicku osobinu kao kriterijum u izboru devojaka,ne vidim onda po cemu smatras da je to mudrost tvojih starijih godina..
Ps.Tekst je,inace,osvezavajuci,ali mi je zakljucak nekako neodgovarajuci..
 
Poslednja izmena:
lejla.al.dbuni;bt60593:
Posto i stariji klinci imaju istu ovu fizicku osobinu kao kriterijum u izboru devojaka,ne vidim onda po cemu smatras da je to mudrost tvojih starijih godina..
Ps.Tekst je,inace,osvezavajuci,ali mi je zakljucak nekako neodgovarajuci..

Vidiš li mis, da sam ja postao klinac u srednjim godinama, a kad sam bio klinac glumio sam da sam nešto pametan... ali nisam siguran da sam to bio tada.
 
Sex_and_the_city_movie.jpg
Hahahahahaaaaaaaaaaa
odlično!
 
Neznanko;bt60615:
Vidiš li mis, da sam ja postao klinac u srednjim godinama, a kad sam bio klinac glumio sam da sam nešto pametan... ali nisam siguran da sam to bio tada.

Naravno,to je surova istina..ko bude star-mali,kad poraste bude detinjast.
Jesi li znao za tu mudrost novog doba,"Unknowing man"..?
Ps.Salim se naravno,posto obozavam velike neozbiljne decake.
I bio si pametan,kao sto si i sada,ne brini..ova "Miss" sigurno ume to da vidi..
 
Poslednja izmena:

Back
Top