Imate li i vi takav "problem"?

Danima vec hocu da napisem blog, ne bih li rekla i ja koju "pametnu". I sve nekako, kad imam inspiraciju za pricu, a to je obicno pred jutro, ne isshushkava mi se iz toplog da si kuckanjem promrznem prste. A kad ustanem... tabula rasa! Vise nista ne znam, nekada cak ni o cemu je bila ta moja famozna tema i prica....

I tako ostanem tuzna.... Do sledece "odlicne" price koja se "razlozila" posle iduceg nocnog piskenja. Koju opet zaboravim. I opet se rastuzim sto nisam rizikovala promrzavanje kuckanjem... I uvek tako u krug :sad:

Nista, cekacu toplija vremena :-)
 
Poslednja izmena:
Ovako: razmotrila sam tvoj problem, i ja kao draga Saveta ti preporučujem sledeće. Kao prvo: nabavi pampers pelene za odrasle (tu možeš do mile volje da piškiš). Kao drugo: obučeš se veoma ''dobro'' - pod tim podrazumevam toliku količinu odeće da ne može da ti bude hladno. Nikao ne smeš da zaboraviš vunene čarape (ako ih nemaš, odmah da ih naručiš sa Zlatibora, kao i vuneni džemper). I kao treće, kupi rukavice bez prstiju (no ako istrošiš novac za čarape i džemper, ti onda pronadji nekakve stare rukavice i odseci im samo vrhove). :lol: :lol: :lol:
A sada ozbiljno: svakome se to dešava, nisi jedina. Mada ja sve svoje ideje zabeležim ili na parir, ali obično kosur sačuvam u glavi!
Pozdrav! :p
 
Hm.... imam i ja nekad kostur ali "meso" mi nikada nije onoliko kvalitetno (sveze, hahaha) kao sto je bilo pod tim ledenim okolnostima. Dzaba mi i fusnote pored kreveta kad ne mogu da ih povezem na bas onaj nacin koji mi u tom trenutku izlazi iz glavudzice.

A ovo za carape i vunu.... opet nije resenje, zulja me vuna i pika i onda se sva unervozim i pretpostavljam da bi mi se tema o npr. ljubavi pretvorila u "baladu o zaklanim ovcama".... Tako da....

Imate li nekih drugih predloga? Najbolje da se ni ne petljam s pisanjem, a?
 
Poslednja izmena:
I bre, ala ti ne znaš za šalu!!!! Naravno da ti ne treba vuna da bi sačinila dobru inspiraciju i sačuvala ideje.
Mislim da ćeš rešenje morati da pronadješ sama jer ti papir ne pomaže, pa nam onda ispričaj do kakvog si rešnja došla, važi! A do tada smisli nešto, a ja ako se setim nečeg pametnog odmah ti javljam!
 
Hehe ja imam veci problem, uvek sam tabula rasa kad trebam nesto da napisem. Doduse, dobijem jednom mesecno dobru ideju, i to uvek kada ne mogu da je zapisem, a posle par minuta vec zaboravim i da sam imao ideju a ne kakva je bila.....:lol:

Nego, Che je u pravu, nije ti los blog za pocetak....:D
 
@jagoda u groznoj limenoj kutiji
Nije da ne znam za salu (naprotiv) ali nemam Smileys i onda me shvatis hladno. A ne toplo kao sto greju te tvoje vunene carape :-) Inace delujem hladno, da :-( Bojim se da se ne izrazim pretoplo pa zvucim kao najgora beskrupuloznica. Eto, mogla bih blog na tu temu...
@svi vi ostali....
Hvala na potpori, sto bi rekli nasi bivsi Bruderi ;-)
A ti Bettty sa HOHOHO kapom - nista mi ne govori o zaboravljanju, ja se i vratim u sobu ali dzaba. Onda pogledam u to nesto u sta sam gledala tada i setim se. Ali ne setim se bas svaki put. Znaci da sam starija od tebe :-D
 

Back
Top