...бескрајна прича...

Прихватање себе је прихватање живота, нико није без разлога такав и ту. Живот трпимо и стварамо, по жељи и хтењу, судбина је резултат. Непроменљива није, и своју и туђу судбу одређујемо, предвидива јесте.
Сврха и смисао је сусрет са собом, требало би да вас наведем до Вас. Човек је могућност, ко не жели да се мења мењају га сви, савршенство нема крај. Јединка је вечна кад се оствари, тиховање је пут молитва начин
САВРШЕН сједиЊЕН.







Молим САВРШЕНОГ да

Ме очисти, прочисти и испуни светлошћу.
Ми уравнотежи енергетски проток, обнови и ојача нервноимуни састав.
Ме поведе и одведе где и како треба.
Рушилачке таласе сложи у стваралачке.
Помогне да болест претворим у срећу, непријатеља у пријатеља, несрећу у љубав.

Хвала







Цела молитва има посебно дејство ако се ради у 8и20 и 17и30, поновите је 4 пута и мировањем затворених очију крените ка Себи. Свака од молитви је самостална и прилагођена некој од свакодневних ситуација.
 
Sudbina je nepromjenljiva. Iako imamo slobodu izbora. Bog je Savrsen i oduvijek se znalo sta ce biti. Prvo je stvorio pero i naredio mu: "PISI!"
I bi zapisano sve sto ce se desiti do Sudnjeg dana.
Zasto? Zato sto Bog zna sta ce se desiti. Mi imamo slobodu izbora i to je cinjenica.
Prica tipa: "JA SAM BOG!" je tipican primjer uticaja ljudi koji su zeleli da postignu takav efekat... (prostudirao, zakljucio, nema tu nista nepoznato)

Bog je JEDAN I JEDINI! I stvorio nas je samo da Mu budemo pokorni.
pozdrav
 
fighter vs 9/11;bt103219:
Sudbina je nepromjenljiva. Iako imamo slobodu izbora. Bog je Savrsen i oduvijek se znalo sta ce biti. Prvo je stvorio pero i naredio mu: "PISI!"
I bi zapisano sve sto ce se desiti do Sudnjeg dana.
Zasto? Zato sto Bog zna sta ce se desiti. Mi imamo slobodu izbora i to je cinjenica.
Prica tipa: "JA SAM BOG!" je tipican primjer uticaja ljudi koji su zeleli da postignu takav efekat... (prostudirao, zakljucio, nema tu nista nepoznato)

Bog je JEDAN I JEDINI! I stvorio nas je samo da Mu budemo pokorni.
pozdrav
Да је Бог хтео да му будемо покорни направио би роботе а не нас , Додуше ми телом и јесмо роботи, али духовно биће које се роди у телу није робот већ господар над роботом. Они који се нису родили духом и јесу роботи и њихова непослушност је део програма, само што се њима чини да су слободни.
А судбина је промењива јер ми смо ти који је стварају. Пре него што је створен свет ми смо били у уму Божјем. Бог је у својој машти помислио сваку нашу мисао осетио свако наше осећање, видео сваку нашу одлуку итд. И све то,је ушло у судбину. Овај живот који живимо познат је Богу ог почетка до краја па можемо рећи да судбина постоји. Али нама није позната наша судбина од почетка до краја. Замислимо да смо у уму Божјем онога тренутка када је он маштао овај наш тренутак. Он гледа нас и чека да види шта ћемо учинити, Шта ћемо мислити. какве ћемо одлуке донети и да ли ћемо изразити своју вољу. Све оно што помислимо, Осећања која осетимо, одлуке које донесемо...Све ће то ући у нашу судбину. О како страшно! Бог ме гледа и чека на мене пре него ми одреди судбину. Бити хришћанин значи преузети одговорност за свој живот, Прихватити кривицу за све зло у свом животу и почети мењати свој живот на боље. Постоје закони по којима се одређује судбина и који одређују на који начин и како наша осећања, мисли...одређују судбину. упознавајући се са тим законима ми стичемо знање о уметности живљења, а испробавајући научено ми стичемо искуство у моделирању свог живота.
И верујте, у погледу судбине Бог гледа на вас сваког тренутка, никада не спава. Пре него што изразите лоша осећања, сетите се: Бог ме гледа! Дај неку радосну мисао која ће донети нешто лепо у мој живот.
 
Poslednja izmena:
Svako od nas je Bog dok postoji,samo što nije svako svestan toga...
Molitva je obraćanje svom duhovnom Ja!
Dominus spiritus santis est!
Tako da,kroz našu dušu-ceo svet je ili jeste Bog ili nije!
I naša duša:ili je Božija ili nije ili je lepa ili ružna ili se širi ili se skvrči...
Molitva je snaženje sebe i svoje duše ,a tako i Bog narasta u grandiozno biće naše duše...
Iracionalno jeste,ali sva lepota sveta je takva.
I ranego:pokušaj među ljudima da tihuješ i da se nadahnjuješ-budi takav! Sve najbolje druže...
 

Back
Top