godisnjica

evo vec godinu dana kako na krsti pomalo nerviram patrijote, mada se mora priznati da mi ne ostaju duzni. 8000 postova za god.dana... ako racunamo da jedan post oduzima oko 5 min. ispada 40.000 min provedenih na krsti. nije ni cudo sto me zena ponekad kritikuje da vise vremena posvecujem krsti nego njoj:lol:. ispada da sam proveo oko 666,6 sati ili skoro mesec dana na forumu. ili da uprostim 22 posta X 5 min. skoro dva sata dnevno. moram priznati da sam nekada na forumu "ubijao" radno vreme, ali ne i zadnjih par meseci. i tek sada vidim da nije fer zezati stare forumase koji imaju po desetinu hiljda i vise postova. da ne bude zabune, nije meni potrebno 5 min.da odgovorim na neki post, ali dok procitam o cemu se radi, ponekad dok potrazim neku informaciju, cisto da vidim da li doticni forumas govori istinu, ili je "pogresno" shvatio neki tekst onda... znaci moj zakljucak je cenite one forumase koji imaju zaista veliki broj postova, jer oni dobar deo svog dragocenog vremena odvajaju da bi proveli sa vama. cak iako su im postovi patrijotski ipak... ili recimo zamislite desetinu hiljada postova, a nisu banovani. koje nerve mora imati taj forumas da se nijednom nije izazvao da i on uzvrati istom merom, bio on radikal ili LPD-eovac. a verujem da je razloga zaista imao.
licno cu se pridrzavati saveta, osim u jednom jedinom slucaju, ali to i nije tako strasno, i ovde vazi ona stara, svako pravilo ima svojih izuzetaka.
 
Xm...mene je u celoj prichi najvishe iznenadila chinjenica da si ti ozenjen :shock:


Ne mora biti banovan svaki forumash koji se zakachi sa nekim....Vidi samo ono g*vno crowa.Verujem da je u paktu sa adminom i jominijem chim tako terorishe krstu.

Tako da su neki forumashi imuni na banove .
 
Онда би требало и мене неко да цени. Ти Адеме рецимо, што да не... А што си се ономад позивао на нешто што ти је неко послао о мени као на "истину"?
А ја тебе не ценим док не видим да нервираш "патријоте" са твоје "албанске" стране (стварно, ви себе зовете Шиптари, што вам смета кад вас неко други тако зове?)
Дотле си за мене лицимур.
Ма све и да је то тачно, ни онда нећу да те ценим, јер ти Србе и Србију овде једино видиш кроз актуелну "расправу" са вама сепаратистима. Тако ти је ЛДП добар, остали углавном нису. Уопште, какво ти имаш виђење Србије, интереса људи овде... Као ја кад бих отишао на неки амерички форум, или ваш косоварски...

Тако да те не ценим. Учинио сам ти уступак подразумевајући да си ПтарШи, што могуће да и није случај... ;)
 
samo da se razumemo, zaista od sada cu biti pazljiviji sa "starim" forumasima. @: Duh Sekire moram priznati da volim i njih da "nerviram" mada redje odlazim na nase forume, a razlog je: kazes nesto, onda sacekas par dana da neko odgovori, pa... znaci nema "dirktnog" kontakta. st se srbije tice, ja imam odlicno "vidjenje" o ljudima [srbima] cak bolje nego sto ti mozes primetiti. ali redje dolazim u priliku da to iskazem. a nisi ni ti tako los, eto zar sam taj tvoj ustupak ne znaci da samu pravu
 
Volim sto ste tako Svoji, pametni, inventivni....i, prosto "ne smem" da se upustim u diskusiju...ma "samlecete" me, a iza coska me cekaju...Jomini i ostali....zato,retko navracam, ali vas citam....
JA, DA SPAMUJEM...MA NEMA SANSE, a mnoge teme su ZRELE ZA TO!!!!
Odoh ja na Splav, na muzikicu i zezanje...Pozdrav svima...:grin
JAOOOOO, nocas mi na uvce sviraju " Crni Panteri...":
 

Back
Top