DOBRO JUTRO (15)

Nesto sto me je nasmesilo...da podelim sa vama:

Pita sin oca:
"Tata,reci mi kako sam ja rodjen"?
Otac mu je to objasnio ovako:
"Sine,znao sam da ces me jednog dana to pitati.
Evo ovako..
Mama i tata su napravili jedan copy/paste na jednom shatu na MSN-u.
Tata je onda mami zakazao sastanak putem e-mail-a u WC-u u jednom cyber kafeu.
Onda je mama napravila nekoliko download-a sa tatinim memory stick-om.
Kada je tata bio spreman za upload,primetili smo da nismo stavili firewall.
Kako je bilo kasno da se koristi undo,a delete vise nije mogao da pomogne,devet meseci kasnije nam je stigao virus.."

DOBRO VAM JUTRO u nastanku novog dana blogeri,ma gde bili i ma sta radili danas!
 
Чај
Маме воле чај с' лимуном очевима више одговара чај са румом деде обично добијају чај с' реумом понегде послужују и чај стиснутих вилица то је најлошији чај зван очај добар је руски чај још бољи је кинески а најбољи је чај са осмехом кад се послужује у кревету (око 2 сата по подне) такав чај знају ти припремити само чике средњих година изврстан је и кад није довољно шећерен уместо шећера и пецива послужује се двоструки смешак неке су цуре пиле чај са стискањем руке испод стола кажу да је то нешто незаборавно а шта би тек рекла да добијеш чај с пољупцем на образ (виртуални наравно)?
:)

појма немам ко је ово написао.
 
Poslednja izmena:
мензаш;bt58854:
Чај
Маме воле чај с' лимуном очевима више одговара чај са румом деде обично добијају чај с' реумом понегде послужују и чај стиснутих вилица то је најлошији чај зван очај добар је руски чај још бољи је кинески а најбољи је чај са осмехом кад се послужује у кревету (око 2 сата по подне) такав чај знају припремити само чике средњих година изврстан је и кад није довољно шећерен уместо шећера и пецива послужује се двоструки смешак неке су цуре пиле чај са стискањем руке испод стола кажу да је то нешто незаборавно а шта би тек рекла да добијеш чај с пољупцем на образ (виртуални наравно)?
:)

појма немам ко је ово написао.

Ovaj tekst je kraci esej,zivopisna impresija o caju..
Ko god da ga je napisao,ocigledno je da se vise razume u emocije nego u caj.
A poljubac(makar i virtuelni) koji ide uz caj bi veoma prijao
..iako se ne oseca na obrazu,ostaje u dusi,Znas me..
 

Back
Top