>>'OĆU forum NEĆU blog<<

Iritantni language bar se pokvario... zapravo nije se pokvario nego je iščezao. Dešava mu se to, da tako nestane..... ne razumem, ali verovatno nema svrhe da se pitam. Morao bi da mi naraste mozak za to.

Gledam u ovaj tunjavi prozor i sve nekako razmišljam čemu.....? Ionako se sve rasplinulo već na javnim stranicama za blagoslovene disqsije, još su nam samo falile individualne Patkove skice..... yebote kakvo ovo đubre slušam?! shuffle...
Ustvari, budimo realni, ovo je sve što nam je trebalo. Napaćene duše sada mogu legalno da se ispoljavaju. Ali ja nisam zato ovde. Ucenili ste me!!! Kako ja sada, recite mi, kako da dođem na forum, a on stoji tamo, gleda me.....
Na stranu unjh....., avaj, mom zaprepašćenju nema kraja..... posle izvesnog vremena neki genije je BOLDOVAO!?! onaj mali link gore, za sve one koji još nisu shvatili :shock: da se nešto promenilo.........
U naše živote ušao je BLOG, kljakavo ali bezuslovno. Nemate dozvolu da mu se oduprete. Hej, šta će sve izmisliti..... a htela sam da idem kod drugarice da gledam film jer, ne samo što nemam DVD čitač nego je i ovaj obični najzad crko, posle one explozije.....
Ljudi, ne qpujte ASUS. Dobro, nije ASUS kriv, fora mu je što asocira na :shock: joj neću banovaće me, mada i vreme je, baš bi mi trebao jedan dobar ban, verovatno..... dosta digresije.
Htela sam al' drži čas, tako kaže..... njena majka. Sada mogu samo da poqšavam da uploadujem ovu sumu kretenizma i da se nadam da niko neće odgovoriti. Neću. Hoću. Neću?
Uglavnom, Fala vam..... puno :? ;
DAJTE NAM BANANU..... Gladan je narod i besan..... (ne trebaju nama banane, nama trebaju bensedini)

I ja sada moram..... moram :(
Šta mi preostaje? KlikĆuĆi u nadi da će vOFFline iz samilosti ipak dozvoliti učitavanje..... jedne stranice; pohlepna sam, malo više stranica je u pitanju..... nailazim samo na teme izvađene iz analnog otvora i žučne kese. Nije ni blizu mozga. Vrckanje? Eeeeeeeeeee dečak je otvorio temu o tome kako mu dupeta vrckaju i ponadO se kakvim vrcavim komentarima takođe. Uopšte ne sumnjam da ih je dobio.
Ali yebote mlad si, piši o mislima koje bi trebale da ti trunu u mozgu, more te i ne daju ti snA... vrcavih dupeta će uvek biti..... kako posle ovoga ostati normalan?
Al' ja stvarno ne mislim da su ljudi tunjavi. Samo imaju poteškoća da spoznaju i iskoriste svoje kapacitete.
A vid' fore, moram da reduqjem smajlije (:
Najzad ohrabrujuća vest..... možda me smori pre nego što se navučem.....
 
Pfff..Lexa ko Lexa..i ko ce sad sve to da chita?
Je l moze neki size?
U par crta?
Da/Ne?
Ajde bre ako vec ocesh da budesh interesantna u znak protesta zbog unishtavanja prirode i ozonskog omotacha slikaj se gola pa da komentarishemo tvoj performans.
 
E Frozene evo, leve mi pete, pretvaraš se u Nasumičnog.....
Siže hoćeš? Zašto su mi to uradili i da li mi neko želi zlo? Pa nije ti ovo tema to je suština BRE ne moraš da čitaš, a teme moraš :)
Uglavnom, ja sam pročitala ceo onaj tvoj tamo u tramvaju..... kilometarski. I nisam imala šta da dodam. Ostala sam bez teksta.
Nije lepo, nije lepo.....
 
Najbolji blog tekst do sada! :lol:
A bre Lexo, bolji je blog od foruma.
Umesto da se eksponiras u javnosti, ti to sad radis pred nekoliko ljudi koji te gotive i koje zanima sta hoces da kazes. :lol: Blog je introvertan.
Na forumu te uvek neko nalepi za ekspresiju. :lol:
 
Hm..... misliš da, skriveni ispod maske superiornosti koja SJA dok ispisujemo svoje zlatne propovedi, mi ovde imamo priliq da sve svoje najcrnje frustracije fljusnemo i obrišemo sve što bi nam pokvarilo tako bajno raspoloženje :)
Hej, pa ovo i nije tako loše..... (dobar ovaj Pantelija)
 
Poslednja izmena:
Imala sam jednom, ne bih u megabajtima, al' recimo stotinjak stranica šifrovanih u Wordu..... Jednom prilikom crkO mi komp. Gle čuda.
(Mislim da ću da imam podfolder "istorijat crkavanja TE jedne TE iste..... konfiguracije)
Ja pametna narežem svoj nesrećni šifrovani fajl na RW disk, jer nije bilo ništa zgodnije pri ruci, a za disketu bilo preveliko.....
Reko' da mi ne prčkaju serviseri, oni su pametni momci :lol: :lol: :lol: :lol: (na ovo vredi iskoristiti sve četiri IMG) iščupaće ga nekako..... Uglavnom, gde je taj disk i kod koga završio ne bih znala, ali moja sva pamet ovog sveta otišla je u zamenu za neq epizodu SautParka il' neke izdebilisane slike.....
Zašto mi ovo pade na pamet? Pa sva je ta murdost sada mogla biti podeljena sa vama, jadni vi..... i ja.....
 
Evo čak sam i naočari stavila da mi nešto ne promakne, a onda shvatim da me je mudrost i ovaj put zaobišla (ta sa rw-a). Ali dobro je, nisam jedina koju je zbunilo boldovanje bloga, kao i činjenica da se patak još nije razmahao na ovim prostorima.
 
dsc00887ja3.jpg


Rekla bih da je slika psa koji liže vodu sa fontane ispred osnovne škole ustvari sasvim simpatična, ako uzmemo u obzir da su pseće čeljusti daleko čistije od čovečijih.

Ali taj pas nije pojeo prženi krompir koji sam mu bacila. E svete na šta si spao kada su i lutalice postale izbirljive :?
 
Poslednja izmena:
Mozda cistije ali bakterije koje oni imaju ne zelis da znas da postoje. Uzgred, ne budi receno, kako bese ona pesma, "protiv sebe, protiv sebe...." to mi prolazi dok citam ovaj tvoj blog. Ima izreka u narodu, Ko te bio po usima. Priznajem tvoj intelekt, ako mogu sebe da pozovem na tako nesto. Puno srece u pronalazenju tema sa malo smislenijim sadrzajima.:-)
 
Neko je podvukao rečenicu u knjizi koju sam dobila u školi pre više od 5 godina. Trebalo bi da je nova, mislim tako je i izgledala... i sad gledam ono i znam da ja nisam čitala, znam i gde je stajala i da niko nije čitao, ali neko jeste..... ae što je čitao, ali šta bi nekoga nagnalo da podvuče rečenicu u knjizi koja mu/joj neće ostati?
Osećam se kao da sam u nekom američkom psiho trileru :shock:
 
Ma dobro, podvuklo je običnom olovkom, nego ja tripujem kako i što bi to neko radio? :shock: Nema logike da podvlačiš knjigu koja je namenjena kao poklon nekome drugom i nova je, tj. valjda podvuku nešto kad hoće da imaju uvid u dobre misli, recimo...

"Gorak je to posao, ali onaj koji ne iznosi nježni cvijet duše svoje na vjetrove iskušenja, pa ma ga i cijela spasio i pronio do kraja, tome je kao da ga nije nikad ni imao."


Ma dobro, ko zna ko je sve to pročitao, pa se nekome omaklo, neću da pretpostavljam svašta :)
 

Back
Top