ZIVOT UOPSTE NIJE FER.....(za Laru)

Dugo vremena smo razmisljali i vagali da li da deci kupimo psa... Zivimo u stanu i mislili smo da to nije mesto za psa. Ali eto,posle dugog vaganja prevagnu decja zelja za ljubimcem... I tako..kupi smo prelepo stene zlatnog retrivera,zenkicu i nazva smo je Lara. Istog casa kada je usla u nas dom,unela je veliku radost sa sobom.
Razigrana,vesela,radoznala svima nam je navukla osmehe na lica... Ali sve to kratko trajase. Lara se razbolela... Pet dana smo pokusavali da je spasemo,ali sada je prevagnula bolest... Uspavali smo Laru...danas...pre pola sata... Uzasno mi je tesko...bila je sa nama samo nedelju dana a nedostaje mi tako puno...Zivot cesto puta uopste nije fer..... pitam se da li je bolje bilo da smo odbili decje molbe za psom,ili je ipak bolje sto smo ga kupili i sto smo dopustili da nam oplemeni zivot svojim duhom pa makar i na ovako kratko...
 
Tužno........žao mi je, mnogo. Kada se uzima štene, mače, ma bilo koji ljubimac, računamo da ćemo provesti godine sa njim, pa će tek onda doći do rastanka. I te godine jesu takve kao što je bila ta vaša nedelja sa Larom. Užasan je osećaj ...znam.......jer je i nama uginula šarplaninka posle mesec dana. Imala je urodjene srčane probleme. Videćete kako ćete se izlečiti......uzimanjem ili neuzimanjem drugog psa.
Zaista mi je žao :(
 
smiley-crying5.gif
 

Back
Top