kvizić...

--- Hteo sam da pišem blog o jednoj knjizi koju volim. Posle sam malo razmislio i nekako došao do sledećeg saznanja: onaj ko je pročitao, njemu to ne treba... A onaj ko nije, teško da će se nakaniti... Ipak, volim ovu knjigu, a i sve ostale od istog pisca. Čitao sam ih više puta većinu, u raznim fazama života. Ovu na koju mislim, sad skoro... I nešto mi nadolazi da počnem ceo komplet redom. Mislim da bi mi to čak bilo i 'lekovito', jer u zadnjih nekoliko godina sam se zaglavio u naučnoj fantastici... Šta god uzmem da čitam, ako nije SF nekako ne ide. A ovo, znam da će me 'držati'. Tako.
--- Pa, vidim da sam napisao svašta a nisam rekao ništa... Evo, da malo zagolicam čitaoce blogova i lepih knjiga... Ko može da se seti i da mi kaže o kome se radi ako je ime Ludvig Frezenburg? Da malo olakšam, to je pravo ime glavnog junaka koji kroz ceo roman koristi pseudonim a ime se saznaje na samom kraju.
--- Slede dve nagrade... Jedna u vidu jedne malecne reputacijice a druga u vidu jednog sopstvenog lepog podsećanja...
 
aj da preformulisemo...
kako se zove ovaj roman...
pocinje ovako...

281hdo6.jpg
 

Back
Top