POSLEDICE

Pod Turcima smo robovali petsto godina i posledice se još i dan danas osećaju.Gledajući(doduše dobrovoljno) Velikog Brata i Farmu..da ne spominjem Trenutak Istine....smatram da će posledice biti fatalnije i dugoročnije nego ropstvo pod Turcima.

p.s.Unapred se izvinjavam svim ljubiteljima gore pomenutih i sličnih emisija....

:dash::evil::sad2:
 
Ja mislim da ih treba pustati sto vise da ljudi vide ko su im idoli. Gomila zlih,preportentnih,bezobzirnih i na sve spremnih

OtqfPl.jpg
 
SibirskiTigar;bt57805:
Ja mislim da ih treba pustati sto vise da ljudi vide ko su im idoli. Gomila zlih,preportentnih,bezobzirnih i na sve spremnih

OtqfPl.jpg

Slažem sa tobom ,Tigre...svašta je naš narod preživeo..i sankcije i inflaciju..i bombardovanja...i Oktobarsku revoluciju..sad preživljava demokratiju...preživećemo mi i H1N1...ali plašim da će ovakve emisije vrlo loše uticati na našu mladež...i onako nam je maloletnička delikvencija u porastu..pogledaj samo te nerede na ulici na stadionima...pogledaj te tuče u školama..ipak mi se čini da smo na pragu moralnog i mentalnog posrnuća....Kapiram ja da su i IDOLI samo ljudi...ali je u neko moje vreme ipak bilo granica i normi normalnog ponašanja..
 
U pravu si za posledice: bice takve da ce nasa pokoljenja takve emisije smatrati vrhuncem zabave. Zvuci kao vec pohabana izjava,ali sve vise postaje istina.Pitanje je,samo,kako (i da li) mozemo spreciti (ili ublaziti) mentalnu propast potomaka.:think:
 

Back
Top