Preporučujem nove serije

aneceq.jpg

Ukljuciš TV i nemaš šta drugo da gledaš osim seriju čiji tekst skoro svako od nas već zna napamet. Postadosmo glumci u sopstvenoj kući izgovarajući tekst zajedno sa akterima. Iz dana u dan,iz nedelje u mesec , iz godine u godinu uvek gledamo iste filmove i serije.Samo ih prenesu sa jednog kanala na drugi dok se sve TV stanice ne izređaju a onda krenu ponovo u krug. Napraviše bre budale od nas. I niko im to ne zabranjuje. Reći će prebaci na drugi kanal. Pa hoću,nije problem ali ni na njemu nije nešto što već nisam gledao.
Zbog toga ću ovde da predložim neke nove serije koje su trenutno hit i mesto gde mogu da se gledaju

za gledanje jedan klik ovde

Preporučujem ove serije:

The Vampire Diaries

1z71o1v.jpg


izsqoz.jpg


1z148ba.jpg
 
Tigre, svaka čast na blogu.........puno rada da bi se on napravio.......skidam kapu
Što se teme tiče, ja zaista nisam merodavna jer TV gledam možda dva-tri sata u toku cele nedelje....tako da ne znam ni šta se daje, ali u prolazu vidim da su neke serije koje smo već gledali a i Maca komentariše kao i ti u tekstu.
 
Hvala, na trudu i studioznosti.
Odavno sam prestala da gledam TV,
baš zbog lošeg izbora...programa.
Danas se svodi na brisanje prašine ili kada dodju "zavisnici" kojima je uslovni refleks paljenje TV-a:zcepanje:,

Ako je neka dobra emisija prijatelji me pozovu fonom da pogledam....

5556_679.gif
 
Godinama nisam gledala tv pa tako da kada sam sada pomalo i bacila pogled,predpostavljam da si u pravu ali ja jos ne mogu da se bunim jer ja sam i ove nase po prvi put sad pogledala...A i opet sam prestala da zurim u tu kutiju,nemam ni vremena ni zivaca za to
 
miwka;bt56965:
A gde ti je Kasandra,Tigre,oću Kasandru...sve ostalo je buranija...Eh Kasandra...kasandraaaaaaaa....;):bye:

Drugi prilog...a Tigar neka vidi ima li je na TV-u hahahaha

[YOUTUBE]<object width="425" height="344"><param name="movie" value="http://www.youtube.com/v/C5hEL7lvLKM&hl=en_US&fs=1&color1=0xe1600f&color2=0xfebd01"></param><param name="allowFullScreen" value="true"></param><param name="allowscriptaccess" value="always"></param><embed src="http://www.youtube.com/v/C5hEL7lvLKM&hl=en_US&fs=1&color1=0xe1600f&color2=0xfebd01" type="application/x-shockwave-flash" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true" width="425" height="344"></embed></object>
[/YOUTUBE]
:zcepanje:
 

Back
Top