IF...

izgoveren komentar sa stilom ima vrednost i kada nije u saglasnosti sa napisanim blogom.
Novi ugao sagledavanja teme može doprineti svima...

Imaj te hrabrosti i volje ako vam se dopadne ili ne ...
a pisca ne treba da uznemiri ...možda nije nam dan za temu prihvatljiv ...

5+++++
Slažem se:klap:

kitcarson.jpg
 
ocenio sam koga treba,a mene isto neki i to slabo, mada ne mislim da su mi blogovi slabi kao mnogima ovde neke copy/paste opcije...
zato mi ocena ne znaci nista,komentar da, ali nemam puno komentara na svom blogu?!
 
Potpuno se slazem sa tobom....Komentar nije neophodan ali bar treba znati da li blog izaziva neku reakciju ljudi...
Ocena je u principu nebitna ali...podstice pisca, kreatora bloga...Svaka ocena je draga ali je ocena od nekog ko ti nije blizak najobjektivnija...:ok:
Pozz Parkeru...:klap:
 
Nema nikakve, ili skoro nikakve komunikacije, osim par ljudi koji ostavljaju komentare. To je ono što meni smeta. Ne osudjujem nikoga, sve je stvar volje pojedinca, ali to ne znači da nekome treba da odgovara.......Nedostatak razgovora i od najboljeg bloga napravi samo dnevnu vest, kao novine. Mnogo rada i truda da bi neko pročitao, klikom prešao na nešto drugo i otišao dalje zaboravivši šta je uopšte pročitao.
Parkeru, u pravu si i za ocenjivanje koji je jedan vid komukacije........ali mrka kapa
 
Poslednja izmena:
Možemo se naći na pola do tri četvrt... predloga parkera71:
poželjno bi bilo da svako ko pročita u ime saznanja
koje ga je inspirisalo ili iniciralo na razmišljanje ostavi belešku smajlom...
neko slovo, sliku ili znak...
2930.gif


Ako vas ne interesuje tema bloga, ne morate napisati "ne interesujeme ova tema"... :zcepanje:
 
evo jedan grupni odgovor...
naravno da bi bilo lepo dobiti komentar, ja stalno kazem - moze i negativan jer ljudi nisu isti... ako vec nekog mrzi da napise komentar, bilo bi lepo dobiti makar neku zvezdicu, ponovo, nek je i kec ako je to preovladjujuci utisak ocenjivaca. najgore, i ono sto me stvarno odbija je kada vidim 'milion' poseta i 0 komentara... znaci, sta sam ja radio, ko je citao, dal je samo usao pa izasao... ili, da ga nazovemo onim sto jeste - ravnodusnost... tako da, ostavljajte ljudi komentare pa makar i negativne, u suprotnom mi koji pisemo osecamo se nekako jadno... ili vec nesto slicno...
 

Back
Top