Cice se pale na Bred Pitta a ne...

machocomics6kw.jpg


Malo šale, našla sam veoma lep kreativan "strip" na netu, pa da ga podelim sa vama Blogeri.
uriel.gif
 
djurdja5;bt56086:
A jesam li zadovoljila kriterijum....
crazy1.gif
za F odeljenje?
...bila sam tamo ali nema mesta za mene
lol.gif
svi pričaju u glas, ne mogu da nađem zapetu gde da se ubacim...
ninja.gif
hahahahahaaaaaaaaa

Djurdja dušo, pa to je F-odeljenje...nije klub kniževnika......lepo rekoh, ne možeš ni pročitati a kamoli odgovoriti. Ako ne možeš da nadješ zapetu, a ti sačekkaj da neko od uvati vazduh pa brzo :zcepanje:
Samo treba da kažeš "dobro veče" kao Milka Canić i svi ima da te primete i požele dobrodošlicu. Probaj :zag:
 
LJILJA MMM;bt56101:
Djurdja dušo, pa to je F-odeljenje...nije klub kniževnika......lepo rekoh, ne možeš ni pročitati a kamoli odgovoriti. Ako ne možeš da nadješ zapetu, a ti sačekkaj da neko od uvati vazduh pa brzo :zcepanje:
Samo treba da kažeš "dobro veče" kao Milka Canić i svi ima da te primete i požele dobrodošlicu. Probaj :zag:
Da, zadovoljila si kriterijume hahahahaahaha
 
Djurdja dušo, pa to je F-odeljenje...nije klub kniževnika......lepo rekoh, ne možeš ni pročitati a kamoli odgovoriti. Ako ne možeš da nadješ zapetu, a ti sačekkaj da neko od uvati vazduh pa brzo
Samo treba da kažeš "dobro veče" kao Milka Canić i svi ima da te primete i požele dobrodošlicu. Probaj
Da, zadovoljila si kriterijume hahahahaahaha

Položila sam prijemni ali slabe vajde, grupa koherentna imuna i jaka... videće se .. već..možda dođem u drugo plugođe....hahahaha

animated182.gif
 

Back
Top