Delić vatrometa!

Poklanjam vam veoma mali delić vatrometa iz Novog Sada. Nadam se da će vam se svideti... Ili bar znam kome će se sigurno svideti!!! :lol: :lol: :lol:
blog_attachment.php
 
Hvala na ovom parčetu svetlosti. Fotografija je odlična, ali drago mi je da si vatromet svakako videla uživo. Problem je što sa običnim aparatima vatromet ne može da da ono što se može osetiti i doživeti dok posmatraš vatromet!
Da li si ti fotografisala ovaj ''delić vatrometa?'' :?:
 
Da ja sam fotoglafisala ovoja ''delić vatrometa''. Meni se fotografija dopada, zato sam je i stavila na blog. Mada sam svesna da je ovo dalje i od svkog amaterskog fotografskog snimka. To ti je kao da si dao nekome ko nikada u rukama nije držao fotoaparat, pa ga prvi put uzeo u ruke i stisnuo dugmence. Mada, moram priznati da imam oštro oko, nemam dobru opremu za fotografisanje, kao ni bilo kakvog iskustva... Ali oper ponavljam, zadovoljna sam, svidja mi se i zbog toga je fotka na ovom blogu.
 
Nije bitno što si amater, bitno je da si napravila simpatičnu fotografiju i za sebe obeležila nekakav bitan i jedinstven trenutak! Ja sam tvoju fotografiju snimio u moje sličice. Nadam se da mi ne zameraš.
 
Na svu sreću nemam nikakvih ličnih podataka u javnosti tako da ne moram da strahujem da će mi stići neka plava koverta u kojoj bih bio pozvan na sudski proces zbog priraterije i distribuiranja tudjih fotografoja vatrometa. Nadam se da ćeš biti blaga prema meni, jer su svi lepi komplimenti na tvojoj strani. A poteklii su iz mojih usta. Tako plaćam svoju slobodu!!!!!!!
 
Baš mi je drago što ti se svidela moja fotografija!!! :p Neću te sankcionisati što si je snimio, ali ću prevrnuti čitav Novi Sad da te pronadjem ukoliko je distribuiraš dalje!!!!!!!! :lol: :lol: Autorska prava su zaštićena! Ovo je javana i otvorena pretnja!!! :lol:
 
Antihriste samo sam se šalila, ali očigledno da sa tobom nema šale! Ti bre odmah zaumeš odbrambeni stav, kao da će neko da te pojede!!! Ko bi rekao da ti je stepen tolerancije za šalu tako nizak!!!!????!!!!!
I drago mi je što ti se još uvek svidja moja fotografija!!!!
 

Back
Top