NOVOGODISNJE ODLUKEEEEE!!!! ziva sam :)

Znam, znam nije me dugo bilo... Ma znam i da sam vam nedostajala ali iskreno da vam kazem, smorila sam se citajuci neke svadje na mom blogu, i pokusaje nekih ljudi da ne znam sta postignu vredjajuci ostale... To je za mene onako lepo receno ispod nivoa i nisam htela da se zamaram nego lepo da isqliram sve ovo. Ali dobila sam mail od jedne devojke, i stvarno sam se iznenadila sadrzinom maila... Pa eto da joj uslisim zelju. Vratila sam se, hihi... Nego ljudi sad kad me dugo nije bilo, kako ste? Vrse li se pripreme za proslavu nove godine? Ja sam lepo odlucila da iskuliram sve one koji su u nekoj vrsti novogodisnjeg dilirijuma i da ostanem kuci sa drustvom. Izdvojlili smo poprilicnu sumu za hranu i za pice... Imam dva muzicara u drustvu tako da imamo gitaru i bas gitaru nedostaju nam jos bubnjevi. Jedino da ja nadjem decka bubnjara, ali ne verujem da cu uspeti do sutra...
Ako ima zainteresovanih, neka se jave, hihi...
Na raspustu sam i stvarno da maksimalno provodim... Retko sam kuci, jedem nesto jako puuuuno, nadam se da se to nece odraziti na moju liniju...
Nego da se ja vratim na temu ovog bloga. Novogodisnje odluke... Ma da, sad cete svi da kazete ko to jos radi, pravi spisak stvari koje ce uraditi, i koje ce prestati da radi... A priznajte da imate makar jednu novogodisnju odluku :) Ja imam nekoliko, nabrojacu a nadam se da cete me vi podrzati i ocekujem da vidim neke komentare i vase odluke :)
1) Pirsing jezika (zakazan 3 januara u 11:00)
2) Bandzi, nije zakazan ali ovog leta obavezno :)
3) EXIT OBAVEZNO
4) Od februara pocinju pripreme za fax
5) Odlasci na bazen 2 puta nedeljno (extra je, probajte)

valjda nisam nesto zaboravila... E ovakooo...
Stavka pod broj 1, verovali ili ne trebalo mi je oko 2 minuta da kazem, da ja idem da probusim jezik, o jos oko 2 dana da zakazem... Kad nesto zelim, ja to i uradim :)
Stavka pod broj dva... Sta reci? Volim adrenalin, volim sve sto je ludo i brzo i ovo znaci moram da probam..
Stavka broj 3 to ako propustim i ove godine bi trebala da se zapitam koji je meni q...
Stavka broj 4 e nju moram ozbiljno shvatiti, i hocu...
Stavka broj 5, zadnja ali i najmanje vazna, jedino ce biti vazna ako se ugojim...
Au daaaaaa... zaboravila sam jos jednu odluku...
hehe jedan decko ce patiti... a na tome vec sad radim, odvratna sam, grooozna, znaaaam
Ljubim vas...
 

Back
Top