o stoletu

izbrisashe, isekoshe, pretumbashe al ne'a veze....ionako je virtuozno zamisljeno.....da se shkraba ko shta 'oce.......da se prekopava po dushi, secanjima, radosnim susretima i odbolovanim iskustvima.........pa se prionem sa zadovoljstvom da .........

se setim stoleta cimera.........pita on jednom prilikom posle njenog odlaska .......jel ti to ,msm ?ma ne........stole otkud ti to?......a rado bi mu reko, suprotno.........kaze on .....ako ti neces baci kod mene , za bolje i nisam!hheehheeee....jos ga se secam na toj tropskoj vrucini kako mu titra silueta na + 55 ...a on u pocepanim papucama i slamnatom sesiru mase onim .....svojim kiklopskim rukama....nekome......i to je onda bilo zadnje vidjenje.......jer smo krenuli razlichitim stazama....samo sam cuo par godina kasnije .....kako ga nadjose u jarku pored prasnjavog puta u srcu africke vukojebine.....overenog sa ak-47......dugo mi posle toga dolazio onako nenadano pred ochi.......i nisam nikad shvatio.......koliko je to povrsno prijateljstvo, ustvari bilo pravo........
 

Back
Top