Švalerka

Sedim ispred računara, kao i svakog jutra, pijem svoju vruću jutarnju kafu, pod uslovom da je kafe kuvarica donese dovoljno brzo, i da se ne ohladi, nameštam se tako da kičma bolj priđe naslonu stolice, jer me bubreg boli ovih dana samo tako. Prelistavam poštu, čitam novine i čekam da me radni dan ponese...

...u tom trenutku upada kolega, sav izbezumljen. U ruci drži mobilni telefon. Čini mi se kao da duhovi izlaze iz njega...

-Vidi! - povikao je on; - zajebo sam stvari do daske,
-Kako?- pitam ja njega; -crkla baterija, ili si ga ispustio??
-Ma ne to. Vidi poruku koju sam poslao. - odgovara kolega i pruža mi njegov telefon.

Uzeo sam telefon i čitam poslednju poruku. “Vidimo se tu i tu u toliko i toliko...srce..”, i tako dalje...

-Lepa poruka! -kažem; -ništa loše?
-Kako bre ništa loše, pa poslao sam je svojoj ženi a ne prijateljici sa kojom sam se trebao sresti. -rekao je on sav uplašen
-A to? Pa šta ćeš sada da radiš? - pitao sam ga uz osmeh
-Pa to sam ja došao tebe da pitam?
-Mene?- sa čuđenjem sam ga pogledao ?!?
-Jel možeš da je obrišeš nekako iz njenog telefona, mislim nekom drugom porukom?

Ja se nasmejao, al njemu nije do smeha.Čovek ubledeo, ohladio se, uspaničio. Oženjen, dvoje dece, super...Rekoh mu:

-Vidi, može da se obriše ali je malo komplikovano, mislim “drugom” porukom. Ali evo šta ćemo da uradimo.Kada si poslao poruku?
-Evo sada. - odgovorio je kolega

Uzeo sam svoj telefon, sakrio broj i napisao poruku njegovoj ženi sledeće sadržine:

OBAVEŠTENJE MTS; MTS OBAVEŠTAVA KORISNIKE DA JE U MREŽI PRIMEĆEN VIRUS, VIRUS SE PRENOSI SMS PORUKAMA A MANIFESTUJE SE PRIMANJEM PORUKA TUĐIH KORISNIKA, MOLIMO VAS DA ISKLJUČITE TELEFON I DA ODNESETE SERVISERU RADI ČIŠĆENJA VIRUSA.

07:30h
27.10.2009
MONDO-WAP
portal mt:s-a
http://wap.mts
064.telekom.rs
Pošiljalac
mts

....e sad ako upali – upali.
 
Ti si pravi mali
demon_smiley.gif

I svaka cast ako upali,nije valjda ta supruga toliko
crazy-smile.gif
 
Haha,molim te napisi nam da li vam je upalila ta ideja:zcepanje::zcepanje:....A zasto se nije setio,pa poslao zeni jos jednu poruku kako je se uzeleo,pa joj zakazao sastanak,zar to ne bi bilo uverljivije,a i lepo i prijatno iznenadjenje za nju....Tesko ce mu proci ovo o virusima,jos kad se u sevisu slatko nasmeju kad im donese telefon....:whistling:
 
-Kako bre ništa loše, pa poslao sam je svojoj ženi a ne prijateljici sa kojom sam se trebao sresti. -rekao je on sav uplašen!

_______________________________________________________

ima covjek dvije zene jednu rodjenu jednu malo manje rodjenu + sav je uplasen!?

pa dobro-...........:per::dash:
 
Mislim da nije loše da izađe i izvede svoju dragu, svoje ženče na neko pićence ili ... možda i refrešira ljubav...
emot101.gif




Pitam se da li je upalio "VIRUS" hahahahahahahaaaaaa !
ili počinje novi rat
woman.gif
 

Back
Top