usputni komentari

Procitala sam danas o slucaju studentkinje koja je gorela na vezbama na Stomatoloskom fakultetu. Da li je
ljudima uopste poznato kako su bedni uslovi u laboratorijama na nasim fakultetima?
Kad sam pre par godina videla slike svog brata iz laboratorija fakulteta koji je studirao, ostala sam bez texta. Izvrsna scenografija za horor!
Nije bolja situacija ni po skolama.
Sin mi pohadja gimnaziju u Beogradu, zgrada je u tako
jadnom stanju da je to sramota. Mokri cvorovi? Pitam se da li se mogu tako zvati uopste.
Najveci biser je sto je celo odeljenje dobilo smanjenu ocenu iz vladanja zbog saranja ucionice! Ucionice?
Pa, treba otici i videti sta se tamo zove ucionica.
Pozelela sam da podelim i ja ukore nastavnom i ostalom personalu za onako jadno stanje zgrade u kojoj rade.
Da se vratim na slucaj studentkinje. Izgleda da je potrebno da se desi nesto tragicno da bi neko uopste reagovao na jad i bedu u kojima se obavljaju vezbe.
A za to se placaju debele skolarine. Strasno!
 
Da...ja idem u petu beogradsku gimn. i weoma mi se swidja ali ima jedan problem-shkola ima 3 sprata a drugi sprat prokishnjawa...mislim...a niko nishta nece da ucini....josh otpada saw krec sa zidowa....a kao shkola je na dobrom glasu:!::!::!:
 

Back
Top