2007 odlazi, odlazi...odlazi?

Vidim da mi je pilot-poruka obrisana, iako sam stvarno poslednja osoba na svetu koja bi spamovala (mmmda, skoro su me napali što govorim spemovati, a ne spamovati); tako da se iskreno nadam da ovo nije za brisanje; a pošto trenutno nemam blog na našem jeziku i ne znam da li ću kupiti domen samo za to...što da ne, simpatični su mi i ovi integrisani blog-sistemi na forumima. A drugo, ako Zvezdica može, mogu i ja!

Dakle, kakva je bila 2007? Tu i tamo, nije mi se mnogo svidela. Mislim da sam blizu toga da poželim da 2008. bude dosadna godina. Mnogo posla, mnogo stresa, mnogo prijateljica koje su 30 dana u mesecu bile u PMSu, mnogo nesporazuma, obmana, svađa.

Može da bude i gore. Pre šest meseci u ovo vreme sedela sam u prašini, na kartonu i jela čips, a Zvezdica, ja i kompanija pevali smo Umbrella ella ella ey ey, ne znajući da će nam isti biti potreban za nekih šesnajs' sati. Od tog trenutka definitivno pazim šta pevam i kad pevam. :shock: Sad sam u toploj sobi, pored mene je aroma-lampa sa uljem od pomorandže, a malo kasnije ću postaviti moju veštačku jelku i okititi je ukrasima koje sam kupila na božićnom vašaru u Beču prošle godine, uskoro pretprošle.

Vau. Pa ja sam na putu da pritisnem "Pošalji"! :shock: A sledeći put ću pisati o tome šta sam VOLELA u vezi sa 2007. godinom.
 
Mmmm, da. Ako Zvezdica moze...
Zvezdica moze da vristi u znatno visem registru od tebe, :P njanjanjanja!

Jes, u 2007. su se zbile neke lose i neke dobre stvari (da se razumemo, ja RHCP koncert i dalje stavljam u dobre stvari). Retko kad pozelim nesto za Novaka (ne Djokovica), malo sam sujeverna, ko one babe, sta cete.
 

Back
Top