TABLOID

Ovaj blog Vam omogucava da pokazete, prokomentarisete, ucestvujete u stvaranju jednog pravog
tabloidnog casopisa, koji nece pratiti samo ESTRADU kao sto mahom to rade nasi naj poznatiji tabloidi (SVET i SKANDAL), a isto tako nece biti prost kao KURIR.

Zapravo u pitanju je koegzistencija sa naj poznatijim tabloidom u svetu danas, casopisom SUN !
Jedan od najsmelijih casopisa danas, koji u svojim izdanjima razotkriva razne malverzacije zapadnih lidera, preko Busha i Blera(kao ekipa), Zaka Siraka, Berluskonija, Sosiete Zeneral banke, naftnih magnata, ratnih magnata, terorista, poznatih svetskih faca iz oblasti filma, muzike i sporta pa sve do obicnih gradjana, koji s vremena na vreme udju u ovaj krug.

Vama se pruza mogucnost da istovremeno citate, ucestvujete na blogu pa samim tim i da budete deo tima koji ce kreirati isti casopis.

Kao i svaki tabloid u svetu, nas casopis pod nazivom CLUB, nudi mogucnost profesionalne saradnje sa svojim izvorima, odnosno svima onima koji budu imali informaciju i zele je prodati nasem casopisu.

Pocnimo od toga,
Sta mislite o tabloidnim casopisima i da li ste i sami citaoc nekog takvog pisanog stiva?
Da li se uopste treba baviti razotkrivanjem mnogbobrojnih zavera i malverzacija, pojedinih clanova naseg drustva, a pogotovo malverzacija ljudi koji zastupaju drustveno a samim tim i politicko misljenje jedne nacije.

U nasem casopisu mozete saznati mnogo toga u vezi sa desavanjima u nasoj zemlj tokom svih ovi burnih 15god. sto pod Milosevicevom sto pod DOSovskom vladajucom furijom, otkriti mnoge detalje za koje javnost nije trebala biti obavestena kao i zasto je doslo do odredjenih politickih, vojnih i medijskih sukoba.Ko su ljudi koji lazu i stvaraju afere, uticu na politicke i finansijske tokove, koji od njih pripadaju kojim "klubovima" odnosno za koga i kako odradjuju prljave poslove.

Najvise mozete saznati o dosada neobjavljenim transkriptima sa obdukcije dr.Zorana Djindjica i umesanosti Francuske obavestajne sluzbe u vezi ovog zlocina.

Citajte i otkrivajte, sta Vam donosi CLUB !
 
Evo, je l' mogu ja da vam budem lektor?

fazon:
Ovaj blog Vam omogucava da pokazete, prokomentarisete, ucestvujete u stvaranju jednog pravog
tabloidnog casopisa, koji nece pratiti samo ESTRADU kao sto mahom to rade nasi naj poznatiji (najpoznatiji) tabloidi (SVET i SKANDAL), a isto tako nece biti prost kao KURIR.

Zapravo u pitanju je koegzistencija sa naj poznatijim (najpoznatijim) tabloidom u svetu danas, casopisom SUN !
Jedan od najsmelijih casopisa danas, koji u svojim izdanjima razotkriva razne malverzacije zapadnih lidera, preko Busha i Blera(kao ekipa), Zaka Siraka, Berluskonija, Sosiete Zeneral banke, naftnih magnata, ratnih magnata, terorista, poznatih svetskih faca iz oblasti filma, muzike i sporta pa sve do obicnih gradjana, koji s vremena na vreme udju u ovaj krug.

Vama se pruza mogucnost da istovremeno citate, ucestvujete na blogu pa samim tim i da budete deo tima koji ce kreirati isti casopis.

Kao i svaki tabloid u svetu, nas casopis pod nazivom CLUB, nudi mogucnost profesionalne saradnje sa svojim izvorima, odnosno svima onima koji budu imali informaciju i zele je prodati nasem casopisu.

Pocnimo od toga,
Sta mislite o tabloidnim casopisima i da li ste i sami citaoc (čitalac) nekog takvog pisanog stiva?
Da li se uopste treba baviti razotkrivanjem mnogbobrojnih zavera i malverzacija, pojedinih clanova naseg drustva, a pogotovo malverzacija ljudi koji zastupaju drustveno a samim tim i politicko misljenje jedne nacije.

U nasem casopisu mozete saznati mnogo toga u vezi sa desavanjima u nasoj zemlj tokom svih ovi burnih 15god. sto pod Milosevicevom sto pod DOSovskom vladajucom furijom, otkriti mnoge detalje za koje (o kojima) javnost nije trebala biti obavestena kao i zasto je doslo do odredjenih politickih, vojnih i medijskih sukoba.Ko su ljudi koji lazu i stvaraju afere, uticu na politicke i finansijske tokove, koji od njih pripadaju kojim "klubovima" odnosno za koga i kako odradjuju prljave poslove.

Najvise mozete saznati o dosada neobjavljenim transkriptima sa obdukcije dr. (dr bez tačke) Zorana Djindjica i umesanosti Francuske (francuske) obavestajne sluzbe u vezi ovog zlocina.

Citajte i otkrivajte, sta Vam donosi CLUB !

Nisam htela baš da tražim dlaku u jajetu, pa sam izostavila ispravljanje sitnih grešaka, kao što su nedostatak zapete na određenim mestima i loše rečenične konstrukcije ;).....Eto, ja samo da vam dobronamerno nagovestim da vam je potreban lektor, ukoliko ste vi novinar ;)...Pozdrav!
 
Zaista nisam znala da su pravnici tako pismeni, i da svojim zvanjem ''apsolvent'' mogu sebi da dopuste takvu slobodu da budu tudji lektori. Pitam se šta će nam onda onoliki ljudi koji završavaju srpski jezik i književnost ili neki od njima bliskih smerova????????????
 
ne želim ja nego ines.
mene samo interesovalo šta će nam toliki ljudi koji završavaju srpski jezik i književnost ili neki od njima bliskih smerova..
 
Naravno da sam za piliće u pravu, a što se tiče ljudi onda je normalno da kada se udruže legalni i pravni zatupljenici i medijokritetski predstavnici javnog mnjenja imamo ovakve drske napade potrebe za lektorisanjem... E a pazi ovu ni učiteljica nije mogla da je nauči da svaka nova rečenica počinje velikim slovom!
 
mrzim novine, a posebno mrzim tabloide.
mrzim i časopise, a tek što skandale i teorije zavere mrzim!!!
mrzim alo, gazetu, sutra, pravdu, kurir i ostale novine koje koštaju manje od kusura.
posebno mrzim skandalmajstore i ljude koji apsolutno ne umeju da se bave svojim bednim životima.
i mrzim ljude koji smatraju da je neophodno fotografisati slučajno prikazane grudi, gaćice, genitalije, itd. poznatih ljudi i da je stavljanje bljutavih komentara (pada mi na pamet samo "Brena očerupala kokošku" od pre možda godinu dana, a na fotki Brena sa ekstradubokim šlicem, pa se kao vidi ili ne vidi... ali koga to briga, važno je smejati se!) najviši stepen zabave. idiotluk :roll:
 
Hvala Fazon, ali što neko reče (doduše poprilično maliciozno), lektorisanje nije moje osnovno zanimanje (iako mi sticajem okolnosti gramatika srpskog jezika jeste polje interesovanja, i hobi koji u periodima pripremanja dece za prijemni ispit u srednju školu postaje dodatni izvor finansija), a osim toga na korak sam od završnog ispita na svom fakultetu, pa ću se (nadam se) time i baviti u životu, te nikako ne bih mogla da se prihvatim lektorskog posla.....Ali, sigurna sam da će se naći neko ko je zainteresovan za saradnju sa vama na tom polju, a za to je školovan ;). Pozdrav i drago mi je da vidim da postoje i oni koji nisu previše sujetni i prihvataju dobronameran savet (za razliku od nekih koji su se našli kao dežurni drveni advokati :roll: ).
 
Nego ko bi? :lol:

(mada, ti i da 'oćeš da me nešto kritikuješ, nemoj da zaboraviš da si mi se zaklela na jednogodišnju ljubav i čak si mi i srce poslala, što, nadam se, podrazumeva i da me braniš od svih zlih forumaša koji tako bezdušno napadaju moju personu) :lol:
 

Back
Top