knok knok..

kiti srećna porodica jelku..
ostalo je samo da se na vrh nabode deda mraz.

ćale balansira na merdevinama, svi su bez daha
kad neko zakuca na vrata

Majka ode da otvori, pa se vrati sa ovolkom čvorugom na čelu i ceduljicom na kojoj je stajalo "Deda Mraz se piše velikim slovom!"

ho_ho_toby_1.jpg
 
matora , ajd popljugaj aligatora .. kad si tako fiiiiina , ali gistro ,
idi u pershun .. misim .. uzhas ,
idi bre u tri ***** materine ;))))) ne volim isfolirane puritance , uzhas !
 
bugi, pošto ti sve znaš na sebi svojstven način, da li možeš da mi istražiš pitanje, tj. da mi daš odgovor - što su, bre, kakrađorđevići promenili slavu? karađorđe je slavio sv.klimenta 8.12., a njegovi potomci slave sv.andreja 13.12....što? ako može duhovito, bila bih zahvalna. jer sam u deep dubiozi.
 
to i jeste krajnje ozbiljno pitanje matora, znaš..
evo šta kažu knjige:

"..Tomislav je insistirao da hrana bude posna, večera skromna, kako i dolikuje, ali.(ovde sad fale dve strane)..i kada je Aleksandar shvatio da ima mala usta, jednostavno je, na opštu radost ukućana, srolao celu šniclu kao palačinku i..(opet fali strana).. I oko toga se nikako nisu mogli da pomire, te Aleksandar ode u lov, a Tomislav u voćnjak da obrezuje jabuke.."

imam i drugu knjigu na tu temu, ali ne znam gde mi je..
 
nasmejao si me. dosta za večeras, a?
moram da dodam da je to za mene dosta ozbiljna stvar, jer krsna slava nije čarapa, pa de se menja tek tako...to nema veze sa tobom, bugi, ali sam znala da ćeš temu da izloziš na najkoncizniji način . HVALA.:razz:
 
Poslednja izmena:

Back
Top