Poremecaj svesti

Neverovatno!
Taman kada sam pomislio da je sve kako treba, kada sam shvatio sve sto sam trebao desi se brodolom...
Taman kada sam pomislio da cu opet uspeti da je osvojim desilo se sranje.

NAPADNUT SAM DA JOJ VRACAM I BACAM MAGIJE!

Jos uvek ne mogu da se povratim os shoka. Sutra idem u manastir da razgovaram sa duhovnikom kako bih video sta je br to u nju uslo!

Nisam bio siguran da li mi je smesno ili zalosno saznanje da se u mene u toj meri sumnja.
Kaze: ''placem svaki put kada se rastanem sa tobom, iz cista mira...'' Sumnja se da sam joj gatao i bacao cini.
Zar ja koji sam je odveo u Crkvu cim smo poceli da se zabavljamo, koji sam je naucio da treba da veruje u Gospoda i da ka njemu tezi, ja koji sam se molio svakodnevno za njeno ozdravljenje (anoreksija)...Sta se bre tu desava???
Udaljavao sam se i ja od Boga, ali nikada u toj meri da se okrenem sotoni i pocnem da se bavim necim u sta ni sam ne verujem!

Nista mi nije jasno...
Mozda ce nekome od vas biti...
Ne znam! :dash:
 
Neverovatno mi je sve to!
Ne mogu da shvatim odakle ideja za nekim madjijanjem u mozgovima ljudi...Da li su ljudi toliko ne obrazovani, da li je moguce da ljudi veruju u takve gluposti??? Mozda veruju oni koji se bave tim?!?
Cak i da postoje takve stvari, da sam ih radio ne bih bio danas ovako tuzan, sjeban i unisten. Devojka koju sam voleo najvise na svetu me je ostavila, a ja koji magijama radim sve i svasta ne mogu da je vratim...hm. Glupost je neunistiva i naravno da cu prepustiti Bogu sve. Sve je to Bozija volja i reci cu kao i njima sto sam rekao kada su me napali: SRESCEMO SE GORE KAD-TAD I TADA CE BITI JASNO SVE!
 

Back
Top