Secas li se...

Kisa...Volim kisu…Zacudo, iako je bio pocetak decembra,meni je ta kisa licila na jednu letnju kisu koja je davno pala...Secas li se toga dana? Tek smo se upoznali i to je bio nas drugi izlazak sa drustvom. Bio je to najtopliji deo leta i Hvar je pokazivao svoje carolije u najboljem svetlu.Nas klince,jer to smo jos uvek bili iako na pragu prve mladosti, privlacile su plaze i zazanja s`drustvom cega je te godine bilo u izobilju.Oboje smo bili iz Beograda i bilo je normalno da nastavimo da se druzimo.Nakon mora ja sam otisao u skolu u drugi grad i bio sam presrecan kada su tvoja pisma pocela da stizu...Secas li se kako su prva bila tuzna i puna pitanja zasto te je ostavio...Na moru sam ja imao devojku a ti decka.Ona se vratila za Nemacku a on je tebe ostavio po povratku.Pokusavao sam da ti pomognem i da nadjem odgovore na tvoja pitanja...mozda cak i da ga opravdam (bio nam je zajednicki prijatelj)...Valjda smo se kroz ta dopisivanja i uzajamna tesenja nekako i zblizili.Jos uvek pamtim svoj izraz lica (slikala si me,secas se) kada sam prvi put dosao kuci za praznik a ti se to vece pojavila na vratima moje sobe i rekla -``zdravo``...Secas li se sta se posle toga dogodilo? Priguseno svetlo,muzika i prvi poljubac...i najlepsa godina u mom zivotu...Secas li se?
 
Bash me zanima kako su izgledala ta .. zAzanja ;) s drushtvom ;) alo bre pusti patetiku , je ba li ti to ? I ko je bre je be , ti udarash na romantiku i pitash se seca li se dok ona surfuje nekom na veslu ;) i seti te se dok brishe boolju , ajde bre glavu gore , pusti minaqu ..oops ,chim pomenem jahanje na veslu nje se setim ne znam zashto ;)
 

Back
Top