Zašto mrze Niš?

Eto pravog dokaza kakve su ustvari nishlije..sunrise,zashto ti je toliko stalo da prospesh gomilu prostachkih rechi?
Nama,sa dubljim shvatanjem zivota i svega shto taj zivot chini,NAMA KOJI NISMO IZ SMRDLJIVOG VAM GRADA NISHA,cim bacimo pogled na vas -odmah nam je jasno ko ste i shta ste.
Slazem se sa BUTTERFLY-em u potpunosti. :twisted:
 
sta vam je bre ljudi? nis je najlepsi grad na svetu
a to sto ima idioti to je normalno takvih ima svuda na ovome svetu.ali pravi nisljija ima stila to da znas,pusti ti ove smradove sto dolaze sa strane iz nekog sela pa se prestavljaju kao nislije.a ti si tolko nabedjena da nisi ni sama svestna ....
tebi najverovatnije viri prazi luk iz dupe sigurno ti je tata coban to se vidi po ovom tvom texstu.
ali svi smo deca ove zemlje... nemoj da gradis sliku o jednom narodu na pojedicima....
 
butterfly:
Grad je prelep i ta netrpeljivost se ne odnosi na sam grad ali zato su ljudi velike seljacine pune kompleksa....Zenske su tako dosadne sa tom nekom svojom elegancijom(a la buvljak)koju furaju i danju i uvece,a muskarci....o Boze gledali bi neku devojku celo vece ali se ne usuduju da pridu jer se toliko plase rizika da budu odbijeni...i zato je Nis u proseku grad sa najvise samaca u srbiji.Srecna sam sto ne moram stalno da budem tamo!!
TO SESTRO :!: NAJZAD NEKO DA KAZE :!:
U POTPUNOSTI SE SLAZEM SA TOBOM,I UJEDNO TI ZAVIDIM STO NE MORAS DA IH GLEDAS SVAKI DAN.
ZA MOMKE STO SI REKLA JE PUN POGODAK,SAMO STO ONI TO NE VIDE,I NASTAVLJAJU PO SVOM...
STO SE DEVOJAKA TICE,IMA I IZUZETAKA,ALI SU STVARNO RETKE...
NIS TREBA RADIKALNE PROMENE...POCEVSI OD MESTA ZA IZLASKE,ZAJEDNO SA PROMENOM MENTALITETA,I KULTURE PONASANJA ISKOMPLEKSIRANIH LJUDI OVDE...PA DOKLE STIGNE...MADA SUMNJAM DA CE UOPSTE TE PROMENE DA KRENU IKADA,JER ONI OVDE ZIVE,U NJIMA SASVIM ZADOVOLJAVAJUCOJ,ILUZIJI DA JE SVE KAKO TREBA,I NE OTVARAJU IM SE OCI...NADAM SE DA CE BAR DA NAPRAVE POMAK IZ PRVOBITNE LJUDSKE ZAJEDNICE ...PA NEKADA U PERSPEKTIVI,MOZDA DA STIGNU I DO CIVILIZACIJE...
POZDRAV 8)
 
BUTTERFLY SRECO
ja zalim tebe i tvoju kevu sto te je rodila tako plitkoumnu osobu...ali mnogo sine

Nis je grad sa dugom i bogatom istorijom. Na mestu danasnjeg Nisa postoji ljudsko naselje vise od 6000 godina. U jezicima naroda, koji su ziveli na ovom podrucju (Dardanci, Iliri, Tracani, Kelti...), trazeno je poreklo imena grada, cija etimologija nije pouzdano utvrdjena. Najverovatnije je da je ime grada Naisus potice od Kelta i da je nastalo prema imenu reke Naisa - Vilinska reka.

U prvom veku nove ere Rimljani zaposedaju Nis, a u drugom veku grad dobija status municipijuma - samoupravnog grada. U njemu je rodjen i vaspitavan Konstantin Veliki. Kasnije, boravesi u Nisu, Konstantin i njegovi sinovi izdali su edikte.Srbi su stigli u Nis pocetkom sedmog veka, ali je gradom dominirala Vizantija sve do dvanaestog veka, kada ga je osvojio Stefan Nemanja.
Nis je imao ovako burnu istoriju, pored ostalog, zahvaljujuci svom geostrateskom polozaju. Nis se nalazi u sredistu Jugoistocne Srbije, na raskrscu velikih puteva koji povezuju Mediteran (preko Soluna i Atine) i Aziju (preko Sofije i Istanbula) sa Zapadnom Evropom, kao i Podunavsku regiju sa Jadranom (preko Pristine i Podgorice).

Butterfly sine idi uci malo skolu da bi naucila nesto vise o gradu Nishu, ja licno ne dolazim iz Nisha al znam dosta o tom gradu tako da nemoj da izigravas ovde neko facu i da mislis da si neko i nesto kad si u sustini niko i nista, nemoj da se brukas devojcice!!!
Toliko od mene:)
 
Zaboravih da kazem butterfly, sine ti si zaboravila da potices iz tog grada? ako su svi seljaci za tebe iz nisha onda si ti seljancura najveca sine:)
a sto se tice devojaka koje se oblace (a la buvljak) kao sto ti kazes pa sine jel ti to iz iskustva mozda nesto pricas?
 
butterfly:
Grad je prelep i ta netrpeljivost se ne odnosi na sam grad ali zato su ljudi velike seljacine pune kompleksa....Zenske su tako dosadne sa tom nekom svojom elegancijom(a la buvljak)koju furaju i danju i uvece,a muskarci....o Boze gledali bi neku devojku celo vece ali se ne usuduju da pridu jer se toliko plase rizika da budu odbijeni...i zato je Nis u proseku grad sa najvise samaca u srbiji.Srecna sam sto ne moram stalno da budem tamo!!
Butterfly, bas mi te je nesto zao... :cry: Ja, bre, zivim u Nisu 23 godine, pa ne primetih ono sto si ti primetila...Ljudi uvek primecuju i iritira ih ono sto vec sami poseduju...Ono cega nema u njima samima, ne moze ni da ih iritira...(Tako je govorio Hese) Ako me nisi razumela, slobodno se javi, nacrtatju ti detaljno sve sto sam ovde rekla. :lol:
 
black-devil:
BUTTERFLY SRECO
ja zalim tebe i tvoju kevu sto te je rodila tako plitkoumnu osobu...ali mnogo sine

Nis je grad sa dugom i bogatom istorijom. Na mestu danasnjeg Nisa postoji ljudsko naselje vise od 6000 godina. U jezicima naroda, koji su ziveli na ovom podrucju (Dardanci, Iliri, Tracani, Kelti...), trazeno je poreklo imena grada, cija etimologija nije pouzdano utvrdjena. Najverovatnije je da je ime grada Naisus potice od Kelta i da je nastalo prema imenu reke Naisa - Vilinska reka.

U prvom veku nove ere Rimljani zaposedaju Nis, a u drugom veku grad dobija status municipijuma - samoupravnog grada. U njemu je rodjen i vaspitavan Konstantin Veliki. Kasnije, boravesi u Nisu, Konstantin i njegovi sinovi izdali su edikte.Srbi su stigli u Nis pocetkom sedmog veka, ali je gradom dominirala Vizantija sve do dvanaestog veka, kada ga je osvojio Stefan Nemanja.
Nis je imao ovako burnu istoriju, pored ostalog, zahvaljujuci svom geostrateskom polozaju. Nis se nalazi u sredistu Jugoistocne Srbije, na raskrscu velikih puteva koji povezuju Mediteran (preko Soluna i Atine) i Aziju (preko Sofije i Istanbula) sa Zapadnom Evropom, kao i Podunavsku regiju sa Jadranom (preko Pristine i Podgorice).

Butterfly sine idi uci malo skolu da bi naucila nesto vise o gradu Nishu, ja licno ne dolazim iz Nisha al znam dosta o tom gradu tako da nemoj da izigravas ovde neko facu i da mislis da si neko i nesto kad si u sustini niko i nista, nemoj da se brukas devojcice!!!
Toliko od mene:)

Ja ne govorim o istoriji Nisa...a vidi se da ne znas dovoljno,da bi saznala vise moras se utopiti u svakodnevnicu tog prelepog nam grada!
Butterfl
 
black-devil:
Zaboravih da kazem butterfly, sine ti si zaboravila da potices iz tog grada? ako su svi seljaci za tebe iz nisha onda si ti seljancura najveca sine:)
a sto se tice devojaka koje se oblace (a la buvljak) kao sto ti kazes pa sine jel ti to iz iskustva mozda nesto pricas?

Ja nemam veze sa tim gradom i istorijom,moja istorija dolazi sa drugog mesta....kao sto napisah "silom prilika"...
Butterfly
 
ZASHTO PREBACIVATI KRIVICU NA DRUGOGA????ZASHTO NA GRAD???( ILI JE LAKSHE OKRIVITI GRAD NEGO COVEKA_COVEK BI MOGAO DA VRATI PESNICOM,A GRAD CUTI I TRPI (I I DALJE PRIMA U SVOJE OKRILJE I ONE SHTO GA SADA PLJUJU!!!)Nis Vam je kriv i sto ste sami,i sto ste ruzni i sto nemate posao i sto ste doshli odnekle(niste morali u Nis-mogli ste u Beograd-tamo nema seljacina!!).Nis Vam je kriv za lose raspolozenje,i sto ste bez momka,i bez para i bez nade!DRAGA LEPTIRICE,DRAGE SVE PTICE,NAROCITO SELICE,VERUJEM VAM SVE ALI VI NEMATE NI DOMACE VASPITANJE!!!VASH RECNIK JE PROSTACKI,A PRICATE O SELJACINAMA U NISU!!!!SELJaCINA MOZE DA ZIVI I U PARIZU!!! RECITE KOJI JE VAS GRAD,DA MALO I O NJEMU PRICAMO!!!U KOJIM SE BUTICIMA VI OBLACITE!!!KOJU STE SKOLU ZAVRSILI(ZNAM DA ZA VAS TO NIJE BITNO,ALI ZA MENE JESTE) A KRIV VAM JE NIS!!!ON VAM SMRDI,A VI MIRISETE!!!EH,KAD BI NIS MOGAO DA BIRA!!!ON NE MOZE,ALI VI MOZETE.IDITE IZ NISA ,OSTAVITE GA NJEGOVIM"SELJACINAMA",JER ONO STO VI NOSITE U SEBI JE MNOGO GORE,PRLJAVIJE,MNOGO VONJA <TRULO JE I GROZNO!!! PREDLOG:IDITE U ZAGREB,ONI VOLE TAKVE!!!
 
:!: :?: :!: :?: :!: :?: :(
Nemogu a da se ne nacudim !Zar jos uvek postoje takvi ljudi koji jednostavno mogu tako nesto da pricaju o svojoj zemlji o svom narodu(jer Nis je ako se ne varam u tvojoj zemlji i Nislije i Nislijke su tvoj narod).Ja sam rodjeni Nislija ali vec 7 godina zivim u Norveskoj ali mi nijednog trenutka nije palo na pamet da predstavljam svoj grad i svoj narod kao sto si ti uradila.Pa ako ti se nesvidja nemoj da zivis u njemu.A da li se nase devojke oblace na buvljaku ili ne to je njihovo pravo.Momci nisu ugrozeni pa da navaljuju na svaku suknju. A takodje i posto znas istoriju a ime Nisa po legendi je Vilin grad , a sa vilama idu i leptiri sto onda ne promenis ime kada ti se Nis nesvidja
 
sunrise:
KIM:
black-devil:
ja bi najpre zapecatila ovu butterfly debilku:))

SAMO VAS POSMATRAM...
PA ZAR NE VIDITE ,DA VAM NI RECNIK NIJE NAPREDOVAO...
KULTURU I DA NE POMINJEM :lol: :lol:
:lol:

gost=logorash

:!: :!: :!: :oops:
Ti govoris o kulturi i recniku !!!!!!! Pa ako se ne Varam to je i tvoja kultura i tvoj recnik,ako si SRBIN....
Zbog takvih kao ti i tebi slicnima svi smo mi "divljaci sa Balkana"za ostali deo sveta.Pa bih i tebi i svima tebi slicnima porucio PRESTANITE DA BLATITE OVAJ NAROD dosta su nas srozali nasi veliki"POLITICARI - I OCEVI NACIJE"
Vreme je da ovaj narod zivi i napreduje[/b][/b]
 
Decko,

Nema naroda, ima gradova koji se bore za sopstvenu egzistenciju, jer ovde jedan drugog terorise: ekonomski, psiholoski, kulturno... kako god okrenes bogati se bogate, siromasni sve vise siromase, ako me shvatas.

Ovo nije zemlja, ovo je jedan grad - beograd, budoar...
Ne vici "Srbija"!
Dokle da govorim... cuje li iko do pustinje?

Ako si pravi Nislija, razumeces.
 

Back
Top