Export smajlija sa MSN-a

Hitchcock

Aktivan član
Poruka
1.685
postoji li neka šansa da sačuvam neki smajli na HD u .gif formatu???
ako ne postoji, jel ima neko možda ovaj smajli (u pokretu) kao .gif animaciju da mi pošalje?
th_untitled.jpg

fala unapred
 
Dakle sve Custom gluposti koje napravis u msn-u nakom rusenja sistema nepostoje vise,sto znaci da se nalaze na hardu samo ih treba naci.Eto ja sam ih trazio i uz malo srece i nasao :)
C:\Documents and Settings\"user"\Local Settings\Application Data\Microsoft\Messenger\"ovde ide hotmail adresa"\ObjectStore\CustomEmoticons\

Kod mene su na ovoj adresi samo ekstenzija im je neka leva pa ces morati recimo iz commader-a da promenis u gif.I ime fajla isto neko levo pa kreni od pocetka lagano dok nepronadjes ono sto trazis.
Najbolje da sve prekopiras u drugi folder pa onda menjas ekstenziju jer u protivnom nisam siguran da ce posle raditi u msn.
 
Ali ja to neznam,pricam ono sto znam.Taj program nisam koristio a i sam MSN slabo koristim.

U ostalom za jednu slicicu lakse mu je ovo sto sam mu rekao nego da skida program pa instalira....A usput bi se verovatno zbunio sa uniqe ID.;)

E sad divljak :) ako mnogo divljas sa MSN-om i imas mnogo tih gluposti evo ti tema gde mozes procitati gde i kako sa tim programom. ;)
 

Back
Top