wild_thing

sexuzivo

Početnik
Poruka
33
volim zestok sex i ne mogu da uzivam drugacije - volim tako,nekoliko puta mi se desilo da riba prekine sex jer nisam hteo da "usporim" i naravno vise mi se nije htela javljati ...sad sam u semi sa jednom i rasturam je od qrca kao ni jednu ribu do sad(ne racunam qrve) i nju boli ali kaze da voli i meni je extra al samo sa njom :-(

pitanje kako naci onu koja voli da bude "silovana"?
 
sexuzivo:
volim zestok sex i ne mogu da uzivam drugacije - volim tako,nekoliko puta mi se desilo da riba prekine sex jer nisam hteo da "usporim" i naravno vise mi se nije htela javljati ...sad sam u semi sa jednom i rasturam je od qrca kao ni jednu ribu do sad(ne racunam qrve) i nju boli ali kaze da voli i meni je extra al samo sa njom :-(

pitanje kako naci onu koja voli da bude "silovana"?
Pa već si je našao - oženi je. 8)
I pozovi nas sa foruma na svadbu :grin:
 
sexuzivo:
njih mogu da kecam kako hocu jer sam platio a fazon je sto ne zelim da placam qrve

Pa pošto si utvrdio da qrvama to ne smeta, a ti sa druge strane nećeš da se ženiš, da li si razmišljao da smuvaš nekoliko qrvi, koliko ti treba... znaš ono, da se zaljube u tebe, ili da im budeš nešto kao ljubavnik... u svakom slučaju da ti daju za dž ?

Porazmisli o ovom predlogu ?
 
Episkop:
Pa pošto si utvrdio da qrvama to ne smeta, a ti sa druge strane nećeš da se ženiš, da li si razmišljao da smuvaš nekoliko qrvi, koliko ti treba... znaš ono, da se zaljube u tebe, ili da im budeš nešto kao ljubavnik... u svakom slučaju da ti daju za dž ?

Porazmisli o ovom predlogu ?


necu da pokupim neku zarazu vec je htela jedna
 
I sta si sad ti dosao ovde na forum da nam ti ispricas kako se ti dobro ***** i kao volis da rasturas ribe od qurca:roll: :roll: ,.....Aha fino...mislim da ti je tema skroz pogresna....I ne vidim nikakvog smisla sto si je uopste postavio.:roll:
 
Samantha Jouns:
I sta si sad ti dosao ovde na forum da nam ti ispricas kako se ti dobro ***** i kao volis da rasturas ribe od qurca:roll: :roll: ,.....Aha fino...mislim da ti je tema skroz pogresna....I ne vidim nikakvog smisla sto si je uopste postavio.:roll:

nisi me razumela procitaj jos jednom nije poenta sto ja rasturam vec sto ribe ne mogu da uzivaju u takvom sexu a samim tim ni ja
 
Samantha Jouns:
Ma nije ti samo volis malo grublji sex i to je to...sta sad.....a sto ne mozes da karas jos jace???

Pa evo ti Samanthe. Ona voli baš to što opisuješ, a i upravo je raskinula sa dečkom. Što je lepo kada se mladi ljudi ovako "sretnu".

PS: A inače se, kako kaže, "rastura"!
 

Back
Top