Sulejman Ugljanin "Crna Gora, Sandzak i Srbija jedna sudbina"
Prikazujem rezultate 1 do 18 od 18

Tema: Sulejman Ugljanin "Crna Gora, Sandzak i Srbija jedna sudbina"

Elita Alekasandar2 (avatar)
    Učlanjen
    25.01.2006.
    BS "Galactica", on the way to Earth....I hope
    Reputaciona moć
    95

Podrazumevano Sulejman Ugljanin "Crna Gora, Sandzak i Srbija jedna sudbina"

Na velikom skupu u sava Centru Crnogoraca za drzavnu zajednicu Sulejman Ugljanin je dao ovu izjavu. Naravno brine me sto "Sandzak" stavlja na isti novo sa Srbijom i Crnom Gorom, ali sta bi sa njegovim referendumom za otcepljenje? Koga sad on podrzava? Srbiju?

Domaćin Plava Bilja (avatar)
    Učlanjen
    04.03.2006.
    Reputaciona moć
    75

Podrazumevano Re: Sulejman Ugljanin "Crna Gora, Sandzak i Srbija jedna sudbina"

Citat Original postavio Alekasandar2
    Na velikom skupu u sava Centru Crnogoraca za drzavnu zajednicu Sulejman Ugljanin je dao ovu izjavu. Naravno brine me sto "Sandzak" stavlja na isti novo sa Srbijom i Crnom Gorom, ali sta bi sa njegovim referendumom za otcepljenje? Koga sad on podrzava? Srbiju?
    Ne brine one koje treba da brine
    Raska oblast je u Srbiji, Raska oblast je Srbija, i tako ce i da ostane 8-)

Učlanjen
    25.01.2006.
    Reputaciona moć
    95

tako treba da bude.

medjutim oni trpe Sulju jer ce referendum u Crnoj Gori i hoce da zabije Milu noz u ledja.

Učlanjen
    04.03.2006.
    Reputaciona moć
    75

tako treba da bude.

medjutim oni trpe Sulju jer ce referendum u Crnoj Gori i hoce da zabije Milu noz u ledja.
    Hvala Bogu ako je tako :razz:
    Muslimani u Raskoj oblasti, odnosno tzv. Sandzaku, ne zele da se Crna Gora odvoji od Srbije, jer bi se i tzv. Sandazk pocepao na dva dela.
    Mislim da Milo nece moci da racuna na muslimane kao na siptare 8-)

Učlanjen
    25.01.2006.
    Reputaciona moć
    95

Rekao gladao ja na teliviziji dnevnik,

"Sandzak je oduvek bio vezivno tkivo Crne Gore i Srbije"

Inace pojavili su se ljudi sa plakatima ratka Mladica, a obezbedjenje ih je hvatalo za vrat i izbacivalo.

Legenda filatelista, pa šta? (avatar)
    Učlanjen
    08.05.2006.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    2
    Reputaciona moć
    369

tako treba da bude.

Ovo sa "trpljenjem" je meni jako interesantno. Mislim da smo mi kao većinski narod (srpski, da ne bude zabune) dužni da priznajemo, poštujemo i ponajviše sarađujemo sa svakim predstavnikom nacionalnih manjina. Sulejman Ugljanin je definitivno predstavnik (ili jedan od njih) koji reprezentuje Bošnjke. Mislim da se moramo lečiti od tih termina.

Učlanjen
    04.03.2006.
    Reputaciona moć
    75

Citat Original postavio filatelista, pa šta?
    Ovo sa "trpljenjem" je meni jako interesantno. Mislim da smo mi kao većinski narod (srpski, da ne bude zabune) dužni da priznajemo, poštujemo i ponajviše sarađujemo sa svakim predstavnikom nacionalnih manjina. Sulejman Ugljanin je definitivno predstavnik (ili jedan od njih) koji reprezentuje Bošnjke. Mislim da se moramo lečiti od tih termina.
    Kojih termina
    Musliman
    Ja sam ga cula bar dvadeset puta kako kaze: mi, muslimani iz Sandzak
    Hajde, malo konkretniji, koji termin da izbacimo

Aktivan član Mae (avatar)
    Učlanjen
    26.02.2006.
    Reputaciona moć
    51

A što te brine, Aleksandre? Mislim, nego s kim da stavlja Sandžak? ili te brine što ga smatra vezivnim tkivom ( između delova koji možda više neće biti povezani)?

Učlanjen
    08.05.2006.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    2
    Reputaciona moć
    369

Citat Original postavio Plava Bilja
    Kojih termina
    Musliman
    Ja sam ga cula bar dvadeset puta kako kaze: mi, muslimani iz Sandzak
    Hajde, malo konkretniji, koji termin da izbacimo
    TRPLJENJE! Nikoga mi ne trpimo, on je građanin Srbije kao ti i ja. Možda sa stavovima koja se ne dopadaju određenim strukturama, ali je on naš građanin.

Učlanjen
    04.03.2006.
    Reputaciona moć
    75

Citat Original postavio filatelista, pa šta?
    TRPLJENJE! Nikoga mi ne trpimo, on je građanin Srbije kao ti i ja. Možda sa stavovima koja se ne dopadaju određenim strukturama, ali je on naš građanin.
    Naravno, ko mu to osporava
    Netrpeljivost nema veze sa prirodnim strahom od rasparcavanja ove ionake rasparcane zemlje. Mnogo toga ukazuje da ima elemenata za strah, da ima primera da je tako uvek pocinjalo........
    Ako su njegove namere casne, hvala mu, ako nisu, brzo ce se videti na delu.

Učlanjen
    08.05.2006.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    2
    Reputaciona moć
    369

To za šta se on zalagao pre 5 ili 10 godina, možemo samo okačiti mačku o rep. Pa šta je bio M. Đukanović pre 15 godina i danas?Strah je normalana pojava, ali mislim da tu neće biti problema. Ako budemo uvodili u strukture vlasti sve relevantne nacionalne manjine, ta tenzija će opadati. Važno je da mađarska, albanska i bošnjačka manjina budu u mogućnosti odlučivanja u maximalnoj meri. To je recep sa šakom i peskom, što je jače stežeš, sve ga je manje. Mislim da se mnogima u ovoj zemlji ne bi svidelo da nam ministar pravde, policije ili predsednik parlamenta bude Albanac, ali moramo da lečimo te bolesti! O tome sam pokušao nešto reći.

Domaćin siticentar (avatar)
    Učlanjen
    09.04.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    152

Citat Original postavio Plava Bilja
    Hvala Bogu ako je tako :razz:
    Muslimani u Raskoj oblasti, odnosno tzv. Sandzaku, ne zele da se Crna Gora odvoji od Srbije, jer bi se i tzv. Sandazk pocepao na dva dela.
    Mislim da Milo nece moci da racuna na muslimane kao na siptare 8-)
    Vjerovatno na sve ne ali na dobar dio da.

Zainteresovan član
    Učlanjen
    17.07.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    50

Wink Re: Sulejman Ugljanin "Crna Gora, Sandzak i Srbija jedna sudbina"

Cista kupovina. Lova burazeru, t.j. funkcija, a to mu ovde dodje isto.

Učlanjen
    25.01.2006.
    Reputaciona moć
    95

pazi stari mafija recept, dobijes lovu ili metak

mada su prvo iskoristili onog drugog, Ljajica, pa sada ovog... divide et...

Buduća legenda _Milanche_ (avatar)
    Učlanjen
    25.02.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    113

ugljanin je stara poznata bagra,kao i mnogi koje znamo sa nase i okolnih politickih scena a iza svog nacionalizma krije zelja za lovom i malo vlasti i tako...znamo mi jos takvih...

Zaslužan član Marty Misterija (avatar)
    Učlanjen
    14.02.2005.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    270

Свака част за тему, предухитријо си ме.
    Коштуница даје аплауз Угљанину за Санџак а хапси на скупу СРБЕ који носе Младићеве слике.
    Ово је Срамота за Србију, Коштуница мора да да оставку под хитно изгубио је компас.
    СРАМОТА!!!!!!!!!
    “Mors tua, vita mea”

Zainteresovan član
    Učlanjen
    26.03.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    41

Ljudi moji, kakav skup, kakav miting, kakav konglomerat sumnjivih i neobaveštenih likova. Na istom mestu Dr Vojislav Koštunica, neobavešten i bez mu.. "ja prolazio pored, vidim neko društvo, pa reko' da svratim", Sulejman Ugljanin, veliki srpski prijatelj, Ljubomir Tadić, "sine, no-no", nekoliko crkvenih i "džamijskih" verodostojnika - u svakoj čorbi zaprška, ministri Crnogorci u srpskoj Vladi, ministri Srbi u srpskoj Vladi, Matija Bećković, ne zna se u kom je modu, srpskom ili crnogorskom, "Obraz" (ko đon), poštovaoci lika i dela Ratka Mladića, ovaj maskirani je malo nestao, a ostali se us...., pa sklonili postere, "rođaci i prijatelji", i konačan broj studenata iz Crne Gore, čuli da ima "džaba karta".
    Ako do sada niste znali ko vlada ovom zemljom, sada vidite da za nas nema nade.
    Poslednji put ažurirao/la zelebp : 14.05.2006. u 01:20

Zaslužan član Marty Misterija (avatar)
    Učlanjen
    14.02.2005.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    270

Онај скуп је само Коштуница за џамијским голубовима покварио, боље да је осто необавештен.
    “Mors tua, vita mea”

Slične teme

1. Odgovora: 235
    Poslednja poruka: 27.05.2008., 20:53

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu
  • Ne možete poslati odgovor
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoju poruku
  •