STOJKE U NANTU???

shalle87

Primećen član
Poruka
683
Aaaaaaaaaaa???Eeeeeeeeee!Neeeeeeeeeeeee!!!
Jbt ne mogu da verujem!S kojim cemo mi timom u ligu sampiona!Ko ce da nam brani?Randja??Strasno!!!Ja od danas ne idem ni na jedan Zvezdin mec...razocaran sam i veoma ogorcen...Prodaju Stojkovica a ko zna da li su istog otplatili Zemunu!I jos ako ode i Milijas...Onda je bolje da ode i Piksi...ovo nicemu ne vodi!!
 
To i ja kazem...LEPO JE REKAO DA NECE DA PRODAJE NIKOG OSIM ZIGICA (A MI SE PRIMILI) A SAD ZA JEDAN DAN PRODAO STOJKOVICA I MOZDA MILIJASA!!! JOS CE DA ODE I ZIGIC, MOZDA I DUDIC I KOVACEVIC....NEMA LIGE SAMPIONA OVE GODINE...JA SAM SE DANAS OPROSTIO...
 
Stvarno ne znam zasto je to uradio, mozda ga dugovi pritiskaju pa je morao, mada je sam lepo rekao da samo Zigic i Dudic mogu da idu, a za Kovacevica, Lukovica i jos par njih samo ako dodje izuzetno dobra ponuda. Mozda je dosla, ko zna... al opet ista prica, nadam se da ce Piksi izaci u javnost i reci sta je hteo sa tim da uradi... Tuga...
 
E vala ce morati da objasni to! Da proda Stojkovica eeeejjjjjj!!! I plus kaze : "Imamo poverenja u rezervne golmane"...U Banovica koji ne zna da uhvati loptu i Randjelovica koji non-stop visi 10 metara od gola??? Tuga...Velika tuga...
 
Stvarno ne znam sta sad..mislim stvarno...mora da je bila mnogo dobra ponuda,jer je opste poznato koliko je Zvezda imala problema sa golmanima u poslednje vreme...Oprosticu Piksiju ovo jedino ako dovede Vladu Avramova iz Vicence(ili Peskare,ne znam gde igra):)
 
Ja mislim da ce ovim biti pruzena prilika jednom decku za koga tesko da bilo ko zna...U pitanju je Boban Bajkovic,1985.godiste,decko razvaljuje...Videcemo...Sigurno bih pre stavio njega na gol nego Randjelovica i Banovica...
 
bagra bre lopovi prdali su Stojketa jos kad prodaju Zigica i ******* i Kovacevica ispusicemo u prvenstvu sledece godine a ligu sampiona terba da zaboravimo...BAGRA OLOSI LOPOVI BOLJE DA SPREME DOBAR ALIBI
 
Ма ја им нећу опростити ни ако лично Буфона или Диду доведу...Еј бре...овај дечко је 10 година млађи...стварно брани као хоботница, има рефлексе...и има оно што ја волим да видим код било кога, макар тај играо само баскет на бетону у крају...дечко има срце велико бре...има муда...има ону позитивну спортску дрскост...културну.

...и на крају...постао је један од миљеника навијача. Мислим...искрено, идем само на велике текме (мада последње две нисам уопште), нисам навијач (у ствари идем на баскет повремено)...ово је прва генерација Звезде која ми се свидела од оне генерације са Декијем...кад смо играли са Барсом...у ствари после дуго времена сам почео да мало пратим фудбал уопште (мада је Роналдињо доста крив ту)...е а сад сам попиздео тотално...:x

...ако је за утеху...и без њих смо бољи од гробара...:mrgreen:

Terror Techa:
E ako vam taj brani, bolje stavite panj na gol i igrajte sa 11 igraca u polju!

хехе...добар, добар...:lol:
 
Da li je ovo 100% proverena informacija? Ja bas nisam u toku! Ne smije se tako igrati! Mora se uci u Ligu Sampiona! Mada bi nam se u slucaju prodavanja Stojketa sanse drasticno smanjile! Ne shvatam sta radi! Jeste on PIKSI, ali Zvezda je Zvezda!!!!
 
Zasto bi iko ostao u nasoj ligi? Partizan, Zvezda? Nebitno...jbg...svi idu za parama...napreduje...francuskinje,*****,vino,cvece,moda-feeeensiiiiiiiiiii...:),nazalos',takva je situacija,svi idu za parama:(,takva su vremena,poremecene vrednosti...
 
ZzZzZz:
Za dzaba smo prodali mozda najboljeg golmana posle 1991. godine!
Eto, oticice i Zigic, i jos pola tima, necemo uci u Ligu Sampiona! I sta ce biti posledica svega: zavikace Sever: "Uprava napolje" i sta onda... Niko ni srecan ni zadovoljan!

Neka neko javi ako se iko od uprave pojavi sa PRIHVATLJIVIM objasnjenjem!

A lafo su se bacali kako su posle derbija ponosno odbijali: "Nije na prodaju ni za kakve pare"

STOKA JEDNA
 

Back
Top