Neko mesto u Beogradu gde dolaze same devojke

Dragi Aco, citam tvoje teme od kada si poceo da ih postavljas i moram da ti ovo napisem. Ne postoji kafic u Bgd u koji izlaze samo same devojke jer bi to onda bila diskriminacija, u svakom kaficu imas i samih, i onih malo manje samih devojaka, Da li ocekujes da ti neko kaze idi u taj i taj kafic, i ti ces tamo sigurno naci devojku. Ti mozes da odes na zurku gde je 300 ljudi, a samo jedna devojka solo i da je smuvas, i da odes na devojacko vece gde su sve devojke solo i da ne smuvas nijednu. U ljubavi tj. u tvom slucaju muvasnju ne vazi zakon verovatnoce, sve se razlikuje od slucaja do slucaja. Prestani da analiziras svaku sitnicu, opusti se, mislim da nemas uspeha kod devojaka baz zbog tog preteranog razmisljanja,devojke vole direktne i samouverene, ne vole kada ih neko smara i analaizira svaku sitnicu. Opusti se malo ,sta ce biti, bice.
Mene nikad ne bi mogao da smuva decko makar izgledao kao Apolon koji nije svestan sebe i svojih kvaliteta, pa makar ih samo on video.
 
btw. Devojke kada hoce nesto da smuvaju uglavnom ne odlaze u kafice sa gomilom drugarica, tu dolaze da se istracare i ispricaju, eventualno prokomentarisuu nekog dobrog frtajera. Niti vole da im neko prilazi kada su u vecem drustvu, jer nijedna ne zeli da ispadne laka pred drugaricama. Da bi smuvao nesto moras da odes na neku opusteniju zurku, splav, kucnu pijanku, kucnu zurkicu i sl. tu su devojke najopustenije.
 
Mozda ja nisam dobro koncipirao pitanje. Zanima me neko mesto gde dolaze opustene devojke, gde nisu ufurane i napaljene. Ali da je u Beogradu. Znaci dobre Srpske napaljene ribe dignutih nosva me NE ZANIMAJU. Ali cak ni malo. Znaci neko mirnije mesto , neki kafic gde moze opusteno da se prica i prilazi. Nemojte samo da mi kazete kako svuda ima svakakvih , delok cu se sa tim sloziti ali je odnos drugaciji u Strahinjica Bana su 99% ufurane i napaljene Srpkinje dignutih noseva, a ima mesta gde su 99% normalne devojke.
 
Limette:
Niti vole da im neko prilazi kada su u vecem drustvu, jer nijedna ne zeli da ispadne laka pred drugaricama. Da bi smuvao nesto moras da odes na neku opusteniju zurku, splav, kucnu pijanku, kucnu zurkicu i sl. tu su devojke najopustenije.
laka ako ne odyebe dechka auuu..danas je tako teshko biti normalan i spustiti nos fujj..
muvati samo one koji su pod dejstvom alkohola..ne kapiram..
 
AcaBg82:
a ima mesta gde su 99% normalne devojke.

To što ti tražiš jesu ribe koje je netom dečko ostavio, i one mrtve pijane se valjaju u nekom underground klubu. Ako fino izgledaš nećeš imati problema. Možeš čak da navataš i nešto starije. ali ipak nemoj ništa bez zaštite. Dobro, ne znači da ćeš odma' da privedeš nešto, ali možeš da uzmeš telefon i malo 'vatanja...
 
Normalne devojke su svuda, na ulici, u autobusu, stotinama kafića i restorana, pored trafike gde kupuješ novine, na forumima, u tvom komšiluku, fakultetu, poslu, pre podne, po podne, uveče, na letovanjima, zimovanjima, koncertima, pozorištu, bioskopu8-)
u čemu je problem prići?
Strah od odbijanja?
Onda je to druga tema:wink:
 
AcaBg82:
Zanima me da li neko zna neko mesto u beogradu (NE RACUNAJUCI STRAHINICA BANA ULICU I KAFICE U NJOJ) gde dolaze same devojke ili sa drugaricama, gde je opustena i mirna atmosfera i gde moze da se nesto smuva.

A ti bi da prepadaš cice po parkovima? :shock: E, Aco, Aco... :lol:

Šala. ;) Već ti rekoh: mani se neta i u akciju. Ili drugačije: prihvati se neta i smuvaj nešto. Ali to ne ide tako kako ti to radiš. Pošto se ja time već duže vreme ne bavim, nema svrhe ni da ti pričam o tome... Konsultuj nekog od forumskih "Don Žuana"...
 

Back
Top