TECHNO

Opustena:
btw ima li fanova Carla Coxa ??

Kako neeeeeema!? Bila sam na svim njegovim koncertima od Azerbejdzana do Njujorka i od Tokija do Melburna. A bila sam pocasni gost na Deep dishu, kao i prateci vokal Miri iz Ladytron. 8-)

P.S. The next angazman je sa house zvezdom Junior Jack-om, pevacu u njegovom duetu sa Bob Sinclaire, pa fanovi spremite se! 8-)
 
@Fizicar
Sto je mrzis?

Pa meni je ok,mislim ima ok pesama,ali neke stvari mi bas u daraju u mozak!
Nego,stalno povezuju tchno partyje sa drogom i narkomanima! Ne idem po takvim partyjima pa me zanima koliko je to istina?
 
Pajper:
@Fizicar
Sto je mrzis?

Pa meni je ok,mislim ima ok pesama,ali neke stvari mi bas u daraju u mozak!
Nego,stalno povezuju tchno partyje sa drogom i narkomanima! Ne idem po takvim partyjima pa me zanima koliko je to istina?

Bravo, bolje muzike od tehno muzike nema. Moderna tehnologija pruza siroke mogucnosti muzicarima. Tehno je super!
8-)
 
@Fizicar
Pa neverujem bas da odu na pice...

@dete sunca
Jeste ziva,brza,ali ima stvari koje stvarno udaraju u mozak! A i to "igranje" na partyjima ,koliko mi se cini,se svodi na mlatjenje glavom napred nazad... :lol: :D
 
Techno je na140 a hous na 120. Techno je brzi , manje melodican i ne toliko komercijalan.
Licno ne volim techno ali sam bila na mnogo dobrim zurkama- Cox, Carola, Umek, Jeff Mils...
 
Zar TECHNO NEMA SVOJE PODELE?Glupo je pricati o razlici izmedju techna house :-P ?A ako je neko bio na nekoj techno zurci to ne znaci da sve znao njoj!Puno treba vremena truda i znanja da bi se skontala bilo koja muzika tako i techno!!! :!: Inace licno vise volim da slusam( i skupljam inspiraciju) ROCK muziku,ali posto sam na neki nacin zavoleo neku drugu muziku pride radim vec poprilicno vremena kao tonac i DJ (ne mislim tu na one sto sebe zovu DJ-evima pa pustaju tamo neke sacuvaj me Boze narodnjake i zbavnjake :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: ).Da sumiram treba nauciti slusati techno uzivati u promeni ritmova zvukova melodije pa tek onda pricati!Puno pozdrava svima ;)
 

Back
Top