Ševčenko u Čelziju

Alex.L

Domaćin
Poruka
3.576
Napadač Milana Ukrajinac Andrej Ševčenko želi da napusti klub i preseli se u Englesku, rekao je Silvio Berluskoni.

"On želi da ide. On hoće da ode u Englesku", rekao je Berluskoni, odlazeći premijer Italije, grupi studenata ispred zgrade Vlade.

Ševčenko je često dovođen u vezu sa šampionom Engleske Čelsijem, a nedavno je imao sastanak sa Berluskonijem u njegovoj vili. Nekada najbolji fudbaler Evrope stigao je u Milan iz kijevskog Dinama 1999. godine.

"Glupo je da se kriju takve stvari, bio sam sa predsednikom, pričali smo o mnogim stvarima, a jedna od njih bila je mogućnost da napustim klub", rekao je ukrajinski reprezentativac.
Izvor: B92 Sport
 
Pitanje koliko se isplati preterano gomilanje superzvezda.....Real je prso nacisto.....isto moze da zadesi i Chelsea ako npr Murinjo ode....treba raditi ko npr.Manchester u proslosti......iz sopstvenog juniorskog pogona "proizvesti" 6-7 vrhunskih igraca + extra pojacanja sa strane......ovako se sve svodi na to ko ce duze da drzi loptu.
 
Ja nisam navijac Milana ali ovo je sok...ja sam njega ocekivao kao novof kapitena kad ode maldini...
sad postaje verovatnija opcija oko dolaska Etoa....eto,gilrdino,Crespo ali fali tu onda jos jedan napadac....neki malo brzi ili bolji tehnicar...Eto i Crespo nema sanse da igraju u tandemu...mozda ostane Amoruso ali on je opet ispusena mustikla...
Zao mi je nekako sto odlazi...
 
e,sad, sto se teme tice, ako mi verujes i ja sam razmisljao da otvorim ovu temu
tacnije, da li se isplati ili ne da prodamo Shevu...
o njemu ne treba trositi puno reci...
jedan od najboljih igraca na svetu jos od kako je dosao iz Dinama, a i tada je pokazivao ogroman talenat!!!
jos malo pa najbolji strelac Milana, postizao golove za Milan kada je bilo najteze i najbitnije!!
nego, onjegovim kvalitetima govore njegovi rezultati...
e sad, Milan je izrazio zelju da podmladi tim(dobro su se setili)!!!
U pitanju je suma od 52 miliona!!!!
A Milan trazi jos i Galasa, sto mislim da bi bila jos bolja ponuda nego pare+ Crespo
 
Sheva ima 3 banke i mislim da je ovo najvise sto mogu da dobiju za njega
jos kad se uzme u obzir da bi i on da napusti klub(ako je to tacno)!
Moje misljenje:
prodati ga za dosta dobre pare + Gallasa
od para kupiti jednog dobrog spica(Eto'a najverovatnije)
i ostace nam para za jos najmanje 2 dosta dobra igraca!
ipak, treba ulagati u Gilu...
setite se kako je igrao za Parmu
on je odlican fudbaler, sa super tehnikom i moze lako da se uklopi sa bilo kim
ipak je jos mlad i treba mu dati vremena da se afirmise
 
ANDRIY SHEVCHENKO DECLARATIONS
12/05/2006 19:25:20
MILANELLO - Andriy Shevchenko had this to say at the press conference Milanello:

'It's useless to hide the facts. I was with the president and I we spoke about a lot of things. We also spoke about the possibility of changing teams. This is not a decision, we were only talking. I want to be clear, it does not regard my relationship with Milan. There is great affection for the club, the coach and my team-mates. The decision regards my family. I want to say to the fans that they have always been important for me. It is not even for the economic aspect, is absurd for me, it's almost hard work to speak about it. I have been at Milan for seven years, I have to decide well. I am not under pressure to make a decision, I am just talking in these days. There will be another press conference to clear everything up. I ask that rumours don't go around that don't exist, not to twist the facts, there are no problems with the club, the coach and team-mates, there never has been.'
 
.pissbottleman:
ANDRIY SHEVCHENKO DECLARATIONS
12/05/2006 19:25:20
MILANELLO - Andriy Shevchenko had this to say at the press conference Milanello:

'It's useless to hide the facts. I was with the president and I we spoke about a lot of things. We also spoke about the possibility of changing teams. This is not a decision, we were only talking. I want to be clear, it does not regard my relationship with Milan. There is great affection for the club, the coach and my team-mates. The decision regards my family. I want to say to the fans that they have always been important for me. It is not even for the economic aspect, is absurd for me, it's almost hard work to speak about it. I have been at Milan for seven years, I have to decide well. I am not under pressure to make a decision, I am just talking in these days. There will be another press conference to clear everything up. I ask that rumours don't go around that don't exist, not to twist the facts, there are no problems with the club, the coach and team-mates, there never has been.'
Meni zvuci kao oprostajna poruka, samo hoce da smiri navijace!! Deja vu!
 
Mislim, dobar je on covek.. Ali proade se i ode grlom u jagode, iliti glavom u pare.. :) Nekako sam ga gotivio vise od drugih u Milnau, i njega i Kaku (kaka ostaje).Steta, propasce tamo.... E sad, ovo moze da znaci:
1. Eto u Milan-> anri u Barsu
2. Anri u Milan.. :)

Nadam se da Anri nece u Milan.. :D
 
Neće Anri nigde. A ako i ode, ko će onda u Arsenal?

Ako već oće da ode, više bih voleo da ode u Milan nego u šugavu Barsu(ipak je Milan tim koji volim(ne mogu baš reći navijam) posle Arsenala, doduše mnogooooooooo posle)).

Što se tiče Ševčenka i Čelzija, propašće Čelzi vrlo brzo samo ovako da nastavi. Ili će im trebati par lopti, za svaku zvezdu po jedna. Evo sad će im doći Balak, verovatno i Ševa, a već imaju Lamparda(mada on puno i ne zadržava loptu), Robena, Kola, Dafa(e oni već umeju da gnjave sa loptom). Samo im fali još Džerard(koga su hteli da kupe prošle godine),i Ronaldinjo(njega su pokušali da kupe za 140 miliona evra) i mogu odmah da se ugase da ne bi doživeli sudbinu Reala.
 
Sto se Chelsea tice, daleko su oni od sindroma "Real"
pa barca ima mnogo vise "zvezda" nego oni...
najbolji dokaz za to je sto im je bek najveca zvezda...
a dolaskom Sheve imali bi strasan tim...

---------------------Cech-------------------------
-----------Terry---------------Carvallo------------
Fereira----------------------------------Del Horno----
-------------------Makelele------------------------------
----Lampard-----------------------------Joe Col------
-----------------------------Ballac---------------------

--------------Drogba---------------------------------

------------------------Shevchenko--------------------
 
Terror Techa:
Sheva ima 3 banke i mislim da je ovo najvise sto mogu da dobiju za njega
jos kad se uzme u obzir da bi i on da napusti klub(ako je to tacno)!
Moje misljenje:
prodati ga za dosta dobre pare + Gallasa
od para kupiti jednog dobrog spica(Eto'a najverovatnije)
i ostace nam para za jos najmanje 2 dosta dobra igraca!
ipak, treba ulagati u Gilu...
setite se kako je igrao za Parmu
on je odlican fudbaler, sa super tehnikom i moze lako da se uklopi sa bilo kim
ipak je jos mlad i treba mu dati vremena da se afirmise

Licno bi najvise voleo Crespa u napadu sa Gilardinom. A za ostatak novca se moze kupiti nekoliko dobrih igraca u odbrani. Ma ladno mogu kupiti celu odbranu nase reprezentacije koja je najbolja u Evropi.
 
NEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEECE VALJDA !!!!!!!


Ja i dalje ne verujem u to.Ako i ode uzrok sigurno nisu pare...niti sto zeli da ode iz Milana. Moze on da prica sta hoce ali razlog je glupavi anceloti....raspravljali su se i prosle sezone a ove sve cesce to rade i ja sam ubedjen da i ako ode to je jedini razlog.
 
A meni nije jasno sto se njih dvojica svadjaju? Sta nije u redu? Meni je misljenje, kao nekom ko ne voli Milan i koji u ovoj situaciji ima neutralnu poziciju, da vam je Anceloti vazniji! Mozda i zato sto nikad nisam voleo Shevu, a sad kad prredje u Chelsea, mrzicu ga! Kao i Chelsea!
 
Terror Techa:
Sto se Chelsea tice, daleko su oni od sindroma "Real"
pa barca ima mnogo vise "zvezda" nego oni...
najbolji dokaz za to je sto im je bek najveca zvezda...
a dolaskom Sheve imali bi strasan tim...

---------------------Cech-------------------------
-----------Terry---------------Carvallo------------
Fereira----------------------------------Del Horno----
-------------------Makelele------------------------------
----Lampard-----------------------------Joe Col------
-----------------------------Ballac---------------------

--------------Drogba---------------------------------

------------------------Shevchenko--------------------


Ja bi lično zamenio mesta Ševi i Drogbi. Nekako mi Lampard nije za krilo, nije on baš brz kao Daf ili Roben ili Rajt-Filips. Mislim da će Lampard i Balak da se kolju za mesto, pošto nijedan nije za krilo(možda Balak ipak i može da odigra, ali Lampard ne može sigurno), a Makelele je pored Terija najvažniji igrač Čelzija.
 
Ja bi lično zamenio mesta Ševi i Drogbi
za ovo bas i nisam siguran, a i vro je verovatno da Drogba bude na klupi, a umesto njega da igra Roben ili Duff, ko zna!
taman bi onda i Ballac i Lampard igrali u sredini:
nesto ovako:
-------------------Cech----------------------------
-------------Terry----------Carvallo-------------
-Fereira--------------------------------Del Horno-

------------------Makelele-----------------------

---------------Lampard----------------------------
Joe Col-----------------------------------Robben
---------------------Ballac--------------------------

---------------------------------Sheva--------------

ili bi Ballac i Lampard zamenili mesta!
 

Back
Top