posao koloportera

kacamak

Zainteresovan član
Poruka
285
Hitno potrebni prodavci dnevnih novina, radi se na nekoj od raskrsnica u centru grada.
Rad koloportera je na procenat sto mesecno iznosi od 15 000-20 000 din.Radno vreme od 05 h maksimum do 14 casova, sto znaci ko proda ranije moze da ide kuci.Trebamo uglavnom devojke i mladice od 18- 25 god ali mogu i stariji.Ovo je odlican letnji posao.Od vas se trazi da ostvarite dobru komunikaciju sa potencijalnim kupcima i da budete ljubazni.
Ukoliko zajedno kao tim ostvarimo dobru prodaju na mesecnom nivo dobija se dodatni fiksni bonus.

Za sve dodatne informacije kao i za prijavljivanje kandidata mozete se obratiti:

Dragoljub 062/55-99-31
 
ODLICAN posao..bhabhabhabhaba ne lazhite narod

ti poslovi nisu ODLICHNI
mada ko nije uchio shkole...nek uzhiva

ustanesh rano...stojish na vrucini...trgujesh a recimo nikad do tad nisi trgovao, nisi imao obuku pa se ti snadji.
salim se svaki posao je dobar ali verovatno je posao i energijski zahtevan. mada nekima to prija
 
Aj ne srei..Taj sam posao kolportera daaaavno radio, neke '88 ili'89...dok je bog po zemlji hodao...
Za 15 dana rada, 4 sata dnevno u Sarajevu, sam drugar zaradio deset dana na moru u Orebicu...Polupansion i soba, i sve ostale hotelske zajebancije.....
Sada, da mogu isto, sa mojim obrazovanjem i ostalim matorim ponosnim prcenjima...momentalno bi prihvatio i potpisao trajni ugovor...
E, posto bog po zemlji vise ne hoda....jebga...
 
I nije u pitanju sta radis...nego koliko sa ponosom i voljom to radis....i nema nista da te bude sramota ili stid ili tralala...
Znam zavrsenje inzinjere koji sa osmehom na licu u Bavarskom gradicu voze smetljarski kamion....Verovatno i kante ubacuju....
I najsretniji ljudi na zemlji sto ih znam...
 
Hitno potrebni prodavci dnevnih novina, radi se na nekoj od raskrsnica u centru grada.
Rad koloportera je na procenat sto mesecno iznosi od 15 000-20 000 din.Radno vreme od 05 h maksimum do 14 casova, sto znaci ko proda ranije moze da ide kuci.Trebamo uglavnom devojke i mladice od 18- 25 god ali mogu i stariji.Ovo je odlican letnji posao.Od vas se trazi da ostvarite dobru komunikaciju sa potencijalnim kupcima i da budete ljubazni.
Ukoliko zajedno kao tim ostvarimo dobru prodaju na mesecnom nivo dobija se dodatni fiksni bonus.

Za sve dodatne informacije kao i za prijavljivanje kandidata mozete se obratiti:

Dragoljub 062/55-99-31
jel vazi jos ovaj oglas ili ne vise........
 

Back
Top