Šta čitate?

@Keeper
A sta fali Isidori Bjelici
Ja sam citala Poslednji hriscanin(dobro to joj je jedina knjiga bez perverzija,ali ako stvarno tako bude bilo u buducnosti........)i Novac,strasti i lazi.E ta je knjiga fenomenalna bez obzira na reci koje upotrebljava unutra i nacin na koji opisuje neke scene! :oops:
 
ne volim isidoru bijelicu jer je zena folirant....bila mi je ok u pocetku,ali sam shvatila da je zena zesce iskompleksirana,a fol izigrava ne znam ni ja kakvog intelektualca....
btw pocela sam da citam divnu knjigu o zivotu ljudi tokom 1942-1943,ali mi je sestra odnela u italiju....sad cu da pocnem verovatno sofijin svet
 
Lucky girl:
ne volim isidoru bijelicu jer je zena folirant....bila mi je ok u pocetku,ali sam shvatila da je zena zesce iskompleksirana,a fol izigrava ne znam ni ja kakvog intelektualca....
btw pocela sam da citam divnu knjigu o zivotu ljudi tokom 1942-1943,ali mi je sestra odnela u italiju....sad cu da pocnem verovatno sofijin svet

E neka mi neko kaze o cemu se radi u toj knjizi `Sofijin svet` jer sam cula odlicne kritike,a nikada nisam imala prilike da se susretnem sa tom knjigom.I ko je uopste to napisao?
 
MadonnaGirl:
E neka mi neko kaze o cemu se radi u toj knjizi `Sofijin svet` jer sam cula odlicne kritike,a nikada nisam imala prilike da se susretnem sa tom knjigom.I ko je uopste to napisao?
ja nisam mogla da je procitam,jer je bila kod moje drugarice,ali verujem da ce ti se svideti,i bas cu ovih dana da pocnem da je citam,mada je malo poveca... :D
 
Ja sam manijak za knjige... al ono sto se meni cita, ne ono sto moram. Kad nesto MORAM da procitam sve bih pre samo ne to... Pa mislim kome je zanimljiva lektira? :mrgreen: al zato kad se neceg docepam zanimljivog... ((moja mila mamica kaze da se ne isplati da mi kupuje knjige... iovako ih procitam za jedno popodne... ((slucaj ''cinge cange'' i knjige slicne duzine...))
e da, volim i agathu, ona ga zakomplikuje da jedva i sama 'resi slucaj'... :mrgreen:
 

Back
Top