Musko - zenska prijateljstva?

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
ne, ne pstoji takvo prijateljstvo..ne postoji i nikada nece postojati........


ufffffffffffffffffffff, de me potrefi!!!

uvek postoji neka privlacnost medju "drgovima", uvek postoji nesto vise, ali je obicno ljubav samo sa jedne strane, pa ipak, ni ona druga nije ledena.
drugarstvo...tj druzenje je zaista lepo kada je neko zaljubljen, a krije...bar meni....
nemanja i ja smo bili najbolji drugovi, ne zato sto smo eto, bili najnaj, nego zato sto je on oduvek bio zaljubljen u mene, a on je meni fizicki privlacan.....u sustini tu je bilo svega i svacega......
ali, sve je propalo kada mi je on priznao da me voli..tada se sve promenilo...ne zbog mene, on se povukjao....

i ja sam sada sa medom, a on mi ne dozvoljava da se druzim s a njim, jer tvrdi da nemanja mene ne moze da gleda samo kao drugaricu jer je bio zaljubljen u mene od petok (na raspustu posle osmog mi je sve priznao)

tako nas je meda sprecio da obnovimo nase "prijateljjstvo" sto smo i nemanja i ja zeleli skoro....

videla sam malopre nemanjju, zvace me sutra da izadjemo, a znam da ce onda on i meda da se posvadjaju (i oni se druze), onda meda i ja, a nemanja i ja cemo ponovo da prekinemo svaki kontakt.....

joooj
 
Da verujem u takvo prijateljstvo.
Imam druga najboljeg sa kojim pricam bukvalno o svemu..ali do sitnih detalja. I kad imas tako otvoren odnos, kada znas sve o njemu, i pritom se fizicki ne svidjate jedno drugom sasvim je moguce prijateljstvo.
Tako da sam 150% uverena i tvrdim da je moguce.
 
Sta nije?
Realno izvini sto cu ti ovo reci, svaka cast Medi, ali kakva je to veza u kojoj ti nemas pravo da se druzis sa kime oces.
To je i moj bivsi radio, i ond kad razmislis....zar ce tebi neko ceo zivot da odredjujes sa kim ces da se druzis a sa kim ne?
Maybe I'm wrong..ali milsim da iskreno prijateljstvo vredi vise od jedne prolazne veze.....
 
wild_child:
Sta nije?
Realno izvini sto cu ti ovo reci, svaka cast Medi, ali kakva je to veza u kojoj ti nemas pravo da se druzis sa kime oces.
To je i moj bivsi radio, i ond kad razmislis....zar ce tebi neko ceo zivot da odredjujes sa kim ces da se druzis a sa kim ne?
Maybe I'm wrong..ali milsim da iskreno prijateljstvo vredi vise od jedne prolazne veze.....
jeste tako...ruzno je, ali....
ja medu stvarno mnogo volim


nemanja i meda su dve osobe koje volim najvise na svetu, ali na dva razlicita nacina, a ne mogu obojicu da ih imam, na ta dva nacina

nemanja nece da prica sa mnom kada je tu meda, meda nece da me vidi sa nemanjom...
 
Hmm..ne zanm..gadno je to kad se drug i decko ne vole....
Ali zaista nije lepo da ti neko postavlja ultimatume......
Al dobro...valjda ces uspeti nekako da dokazes Medi :) Uostalom..zasto mu i ne kazes ovo sto si meni, da ti mnogo znaci i da moze da ti veruje. Mozda pomogne. Drzim palceve:)
 
Mislim da postoje ali da su jako jako retka! U vecini slucajeva se jedan zaljubi u onog drugog. Imala sam jednog najboljeg druga,bili smo super,svaki dan bili zajedno,i onda sam cula da se zaljubio u mene (ne od njega) i onda je bilo svasta,ustvari bez ikakvog razloga nismo pricali 2 god,i pre neki mesec ja na chatu pricam sa nekim likom i skontam-on! Hehe! A sto je najgore i njegov mladji brat je zaljubljen u mene!
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top