DA LI

E

EJPRIL

Gost
ŽENA JEFTINO IZGLEDA U MINI SUKNJI?
IMALA SAM RASPRAVU SA PRIPADNIKOM SUPROTNOG POLA OKO TOG ODEVNOG PREDMETA PA ME INTERESUJE I VAŠE MIŠLJENJE. DOTAKNI TE SE I DEKOLTEA.
 
Ja mislim da to zavisi od osobe,njenog drzanja i stava.Nosim mini suknje i nikad se nisam nasla u neprijatnoj situaciji,niti me je ko zbog toga spopadao.Pri tome izgledam jako dobro.Zaista mislim da to ima veze sa tim da li nesvesno saljes nekome signale ili se ponasas jeftino.Znam devojke koje mogu da obuku najskuplji odevni predmet ili pantalone,rolku,do grla da budu zakopcane pa da deluju jeftino.Sto se tice dekoltea,mislim da tu ima preterivanja.Devojke sa velikim grudima cesto preteruju su dekolteima,takodje mislim da jeftino deluje kombinacija mini suknja i dekolte.Ja sam za to da se odlucis,a cesto vidjam minic,dekolte i jos neke carape i visoke stikle i napadna sminka,e to deluje jeftino.Dakle jedan detalj treba da dominira.Mislim da minic ne deluje isto ako obuces jako visoke stikle i one srednje visine.Ma sve moras posmatrati,obratiti paznju samo na duzinu suknje i time nekoga etiketirati da izgleda jeftino je bez veze.
 
Mini je ponovo u modi. Licno najlepse mi izgleda na mladim devojkama. Dublji dekolte moze svako da ponese, bez obzira na god.naravno ako je i dekolte negovan i lepo izgleda!
 

Back
Top