Granice...

Imaš sebe, a to je sve što ti je potrebno za početak ;)
Ostalo samo po sebi dođe. Ako sam nešto naučio, to je onda da ne treba i ne valja brzati...
Strpljenje je zlato...
 
Ideja je bila dobra oko teme ali Milane mislim da bi to Gejsha kao žensko bolje sklepala...
Ti si to samo nabacao kao ideju umesto da malo više uložiš sebe u prvi post...
Ne razumem zašto si zbrzao?
 
Granica je tamo kada osetiš da nešto više osećaš prema partnerki, kada si pažljiviji, kada ti treba češće za viđanje i priču, kada misliš šta ona voli ili ne ...................................
 
Moja sadashnja veza je nastala iz sheme. Sada se obozavamo...Od pocetka nekako bilo bez pritiska...Sad smo i ljubavnici i prijatelji i drugovi i ocemo bebice....
 
pa, sad da odgovorim na temu.......sema postaje veza tad kad oboje partnera odluce da im je bilo dosta zejebava.nja i da su sad zreli da se posvete jedno drugom u vezi.....
 
geisha:
pa, sad da odgovorim na temu.......sema postaje veza tad kad oboje partnera odluce da im je bilo dosta zejebava.nja i da su sad zreli da se posvete jedno drugom u vezi.....


...ili sto bi rekao D.Radovic: "prvo malo zeza on nju, onda ona njega, i kad zakljuce da vise ne mogu bez zezanja - vencaju se!"
 
ZoricaS.:
...ili sto bi rekao D.Radovic: "prvo malo zeza on nju, onda ona njega, i kad zakljuce da vise ne mogu bez zezanja - vencaju se!"
(kako se pišu pisma na jezicima koje uopšte ne poznajem:? ...ček da probam... khm, khm)

Vidim da su ti roletne pokvarene, da ti nedostaje nov lak na noktima i Edisonov sistem osvetljavanja.
Hoćeš da ti kupim violinu s gudalom, u politiranom sandučiću?
 
00010474.jpg


prvo te malo zezam...
 
E ja da znam recept rado bi ga prodala, ali nema. Dal' je sreca ne znam, ali mislim da mnogo ima veze imati tachnu predstavu ko si i shta hocesh. Onda ga/je prepoznash i sve uradish da zadrzish....20e molim
 

Back
Top