NEVINOST BEZ ZAŠTITE

Kod mog dragog posle nekoliko meseci zabavljanja, bilo ok sto se tice nekih stvari koje su meni u tom momentu bile vazne: bio je divan, nezan, pazljiv, nije mnogo bolelo, nije me bio blam od njega...ceo dogadjaj mi je ostao u prijatnom secanju..
 
Da skinuo sam mrak sa komšinicom u mojoj sobi, bio sam sluđen, ona ga je popušila i treslu mi se noge ko blesave, a onda sam se ja pet puta zaredom zahvalio sa tendecijom produžetka trajanja odnosa, Zbir 6 puta u toku 3 sata. Zahvaljivao sam joj se još nekoliko dana u istom skoro obimu, a onda smo prestali to zauvek. Svako je dobio šta je trebalo.
 
kod mene, na krevetu koga vishe nema jer je crko, u avgustu 2000te, vreme oko 2,3 iza ponoci, ne znam tachan datum, pishe u nekom debilnom dnevniku koji sam vodila tada..
nije mi padalo na pamet da neshto ja sada 'gubim' nevinost..gubim joj kako glupa rech, nego dechko nije verovao da sam virgin i stalno je neshto **** u vezi toga da mi ne veruje, a i mislila sam da cu umreti mlada, pa rekoh da ne umrem bez da probam onu stvar..
 
Jednom davno u dvorištu nekakvog obdaništa. Ja uzeh kondom, a ona mi reče: "Da li si ti normalan, da ti prvi put bude sa kondomam ?" Bila je starija i daleko iskusnija od mene.
Tako da je bilo bez zaštite...
 
Nova Godina, `81. ili `82.
Više se ne sećam kako je izgledala, samo da je bila krupna (čitaj - debela) i starija od mene.
Doveo sam je kući sa žurke u komšiluku, moji negde otišli pa mi gajba bila prazna.
Nisam se skidao nekoliko sati, ko dete s trešnje.
Društvo na žurci se zabrinulo da mi se nije nešto desilo, a kad sam im se pohvalio (to je kod nas Srba obavezno - nisi yebo, ako se nisi pohvalio), zezali me do sledeće Nove Godine.
Voleo bih da je prvi put bilo sa nekom devojkom koja mi je zaista bila draga...
Davno bilo...
 
Stan drugarice ona sama, ja ga dovodim bila bash zaljubljena...Tu josh drugarica bilo..Nas dvoje dolazimo svi znaju shta ce biti jedna mi daje kondom..Mi odlazimo, trajalo je cak 10 secundi, bio mu bash mali pa me nije ni bolelo neshto..On odlazi a ja pravac kod drugarica na detaljan izveshtaj :lol:
 
u mom stanu...dogovorili se unapred...nekako se odvazim i kazem matorom da treba da ide u setnju...ode on sav srecan...dodje ona, a ja se nacisto pogubim...od silnog straha, kad vec nisam znao sta cu, izvadim iz fioke ocev pistolj da joj pokazem...ona se silno uplasi i poce histericno da vice da ga ostavim...ja, jos vise zbunjen, pocinjem glupavo da mlatim pistoljem i da se smejem govoreci joj da se ne plasi i da je prazan...kad je videla kako mlatim pistoljem, jos vise se uplasila, pocela je da vristi, skocila je na pod i pocela da puzi ka vratima..nekako se priberem, bacim pistolj nazad u fioku i jedva je utisam..e onda smo seli, zunuli po dva vinjaka da se povratimo od soka, a onda..ma..ni onda meni nije bilo puno lakse..pogubio sam se nacisto..pustim neku muziku, jer sam cuo da to nije lose...a ona mi kaze:" sto si sad to ukljucio? iskljuci, dekocentrise me." ..i jos vise se zbunim..silno sam se uplasio da mi se nece dici...znam da sam ga molio u sebi:" molim te, nemoj sad da me izdas..samo sad ne.."...i ucackam ja tu nekako...od straha sam bio tako drven da mi je rekla:"imam utisak da bi ti sad raduje citao novine.."...mislim se:" pusti, ne znas ti kako je meni.."...eto, tako..drugi put je vec bilo ok, al da sam tad omanuo, ne znam kad bih se usudio ponovo..
kasnije sam se ponekad pitao koji je meni ku.. bio da joj pokazujem pistolj...godinama ga je otac drzao kod kuce ne krijuci ga od mene i nikad mi nije doslo da ga uzmem...oruzje me nikad nije privlacilo..al ebi ga..
 

Back
Top