Rodjendan....

Nevernik u to

Aktivan član
Poruka
1.593
Devojci mi je sutra rodjendan! Dugo sam razmisljao sta da joj kupim i odlucio sam se za zlatnu narukvicu i buket ruza! Da li je ovo dovoljno? Naravno uz to dobice i mene... :-D
Prosle godine sam joj kupio prsten,a one tamo se ne secam...
Sta mislite,da li ce se iznenaditi i svideti? Posto je zenski kutak,stavite se u njen polozaj!
Hvala :lol:
 
Da, lepo je to, kupi sve to, samo što može da se desi da ti sutra kaže da je našla drugog mužjaka. On ćeš shvatiti da si se džabe istrošio.


p.s. za sve sa sexualnim problemima - Otvoreno Savetovalište ''Desanka Šakić''
 
Nevernik u to:
Pa zar posle 2 godine i 3 meseca da mi kaze nesto tako! To je barem u skorijoj buducnosti ne moguce!

Moguće je, moguće... kao što je i delovalo nemoguće da neko napiše ''ne moguće'' odvojeno pa se ipak to dogodilo. Dakle sve je moguće.

Ja bih savetovao da ti pre nego što ćeš da kupiš te poklone, da pitaš svoju ženku da li će da te ostavi i kada, pa ti proceni da li ti se isplati da trošiš pare.
 
ja ne kapiram čemu kupovina nakita?
što joj ne kupiš neku dobru knjigu, npr nrku istoriju umetnosti,neki do yaya kuvar,
izvedeš je u pozorište...
na kalimegdansku terasu na sladoled...
zna se majstore koji NAKIT treba da kupiš, a za to si cenim još mlad:p
sve ovo ostalo su šarene laže,ili je veri ili kupi nešto drugo:lol:
ozbiljno.
 
Nevernik u to:
Devojci mi je sutra rodjendan! Dugo sam razmisljao sta da joj kupim i odlucio sam se za zlatnu narukvicu i buket ruza! Da li je ovo dovoljno? Naravno uz to dobice i mene... :-D
Prosle godine sam joj kupio prsten,a one tamo se ne secam...
Sta mislite,da li ce se iznenaditi i svideti? Posto je zenski kutak,stavite se u njen polozaj!
Hvala :lol:

Не знам. Зависи колико имаш година и да ли сам зарађујеш. Идиотски је да твоји маторци плаћају поклоне девојкама. Ако имаш своју лову...опет ми је златна наруквица некако велик покон. Шта знам. Ја сам се увек осећала непријатно када сам добијала велике поклоне (имала сам једног момка који ми је често куповао, и то скупе ствари, и имала сам осећај као да жели да ме купи :-( ).
Није проблем у цени, него у симболици златног накита. То ми је некако јако ''озбиљан'' поклон.:?
Но, ако јој се и прошле године допало злато, вероватно ни овај неће одбити.:wink:
 
Nevernik u to:
Devojci mi je sutra rodjendan! Dugo sam razmisljao sta da joj kupim i odlucio sam se za zlatnu narukvicu i buket ruza! Da li je ovo dovoljno? Naravno uz to dobice i mene... :-D
Prosle godine sam joj kupio prsten,a one tamo se ne secam...
Sta mislite,da li ce se iznenaditi i svideti? Posto je zenski kutak,stavite se u njen polozaj!
Hvala :lol:
Ja sam uvek dobijala velike poklone od svog sadasnjeg muza.
I ja njemu kupovala.
Nama nije smetalo.
Ne bi bio problem i da je poklon disk ili sl. Verovatno smo tako osecali i zeleli.
Ako si ti zadovoljan i srecan sto joj to poklanjas, onda je ok.
 
I ja sam uvek dobijala mnogo lepe poklone od momka za sve prilike..........ali zaista..........
Nego, videla sam da je pajamaca rekla kuvar.........ma ni slučajno nemoj devojci pokloniti kuvar.......pročitala sam u jednom magazinu da kad ti muško pokloni kuvar, znaj da je brzo kraj.......ne,ne i ne........ništa vezano za kuhinju..........pa da meni neko pokloni šerpu za rođendan ili 8. mart, razbila bih ga s njom............
Moj predlog........cveće obavezno,maštoviti i lep buket i odvedi je na neko lepo mesto, a nakita se ostavi.........boplje onda lep sat,ako si već navalio.........
 
Ako joj se svideo proslogodisnji poklon, nema razloga da joj se ne svidi ovogodisnji. Nego, samo sam htela da pitam, zar nije pogresno shvatila kad si joj kupio prsten, mislim ja bih se zbunila :?
 
Ti najbolje znas kakva je tvoja devojka. Uostalom, ako je zaljubljena u tebe, bilo kakav poklon ce joj biti super :)
Ja bih volela da dobijem ili knjigu ili neki izlet. Onako, da ponesemo klopu & pice u korpici i da zapucamo vozom negde...pa sidjemo gde nam se svidja i istrazujemo...
 
muvalo:
Ti najbolje znas kakva je tvoja devojka. Uostalom, ako je zaljubljena u tebe, bilo kakav poklon ce joj biti super :)
Ja bih volela da dobijem ili knjigu ili neki izlet. Onako, da ponesemo klopu & pice u korpici i da zapucamo vozom negde...pa sidjemo gde nam se svidja i istrazujemo...

E, kako to meni super zvuci.
Al´ ovom mom to NIKAD nece pasti na pamet. :sad:
 
pajamaca:
ja ne kapiram čemu kupovina nakita?
što joj ne kupiš neku dobru knjigu, npr nrku istoriju umetnosti,neki do yaya kuvar,
izvedeš je u pozorište...
na kalimegdansku terasu na sladoled...
zna se majstore koji NAKIT treba da kupiš, a za to si cenim još mlad:p
sve ovo ostalo su šarene laže,ili je veri ili kupi nešto drugo:lol:
ozbiljno.
...Nrku istoriju umetnosti, neki do yaya kuvar... :D ti nisi normalna, Pajo :-) :lol:
 
moj princip kad poklanjam poklone je da kupim ono što za osoba sama sebi ne bi kupila (nema para/ ne stiže da se posveti detaljima/ a ja naišla nanešto IDEALNO za nju).
Lično, ne znam šta bih radila sa zlatnom narukvicom :) Negde bih je sprtljala, verovatno, ne bih je nosila. Verovatno bih, u slučaju da dečko očekujue od mene i da je NOSIM, proživljavala i krize identiteta :lol:
so..nemam pojma. Reko čovek stavite s eu njenu situaciju, ja se stavila, ali mi ne leži ;)

meni može, evo da kažem, Ekova Istorija umetnosti :) Ona lepa velika skupa :) i Parfem. Skroma ženska 8)
 
Ja bih prodala zlatnu narukvicu. Bas to sam i uradila sa svim zlatom koje sam u toku zivota podobijala :) Super: ostanem bez love, prodam zlato i divota - bioskop, sladoled, knjige, cigare :) Prava sam gospodza
 
pa privela si ga k nameni 8) Valjda je poenta poklona da se lepo osećaš? :lol:
e sad, ako si se nadobijala zlata a ne voliš ga, kako to ljudi koji su ti ga poklanjali nisu znali? :?
Ja ne bih prodavala poklone nikada. Msilim, ma kakvi da su. Niti ih prosleđujem :lol:
Dijamžanti..pah....to je već nešto drugo 8) To je kruženje energije. :D
 

Back
Top