Prognozirajte posledice referenduma

Shade_

Zainteresovan član
Poruka
366
Kako sada izgleda, konacan rezultat referenduma u Crnoj Gori ce biti tesan, pa je tesko prognozirati na koju stranu ce da prevagne. Mnogo je interesantnije sta ce se desavati posle, u slucaju jednog odnosno drugog ishoda.
Ukoliko dobije opcija za nezavisnost, ja mislim da ce da bude sranja. Mnogo je Srba u CG koji nece zeleti da zive u drzavi koja ih diskriminise, a bogami nece zeleti ni da se sele iz nje.
 
ispod 50% za cg - narod u kućama, **** im se za sve, milo mrsomudi o istorijskoj greški crne gore koja produžava agoniju još 3 godine, a nakon toga zaista i počinje agonija od još 3 godine.
50%-55% za cg - narod u kućama, **** im se za sve, milo viče lajčeku 'i told you so', milo dobija i naredne izbore.
preko 55% za cg - narod u evropskoj uniji pre srbije, **** im se i za to, koštunica i ekipa odlučuju da umesto svih crnogorskih direktora u srpskim firmama postave velju ilića.
 
nostalgik:
ispod 50% za cg - narod u kućama, **** im se za sve, milo mrsomudi o istorijskoj greški crne gore koja produžava agoniju još 3 godine, a nakon toga zaista i počinje agonija od još 3 godine.
50%-55% za cg - narod u kućama, **** im se za sve, milo viče lajčeku 'i told you so', milo dobija i naredne izbore.
preko 55% za cg - narod u evropskoj uniji pre srbije, **** im se i za to, koštunica i ekipa odlučuju da umesto svih crnogorskih direktora u srpskim firmama postave velju ilića.
Dobar si.
 
jomini:
I Marović je dao zanimljivu izjavu danas. Kaže da se on zalaže za dobro obe države, ali je svestan svoje pripadnosti. I kaže da ako bude preko 50% za samostalnu CG, onda je to i dalje većina. Bio je veoma nedovršen, pomalo dvosmislen.
Folirant,grozan lik.
Ma sta dvosmislen,oce da kaze namaknuce na silu tih 55+ 1 %,ko ce da ih spreci,a ako ce da dodje do sukoba,neka i dodje,red je sad na Crnu Goru,tamo se jos nije ratovalo,bas na teritoriji,u odnosu na sve republike-drzave SFRJ.
 
nostalgik:
ispod 50% za cg - narod u kućama, **** im se za sve, milo mrsomudi o istorijskoj greški crne gore koja produžava agoniju još 3 godine, a nakon toga zaista i počinje agonija od još 3 godine.
50%-55% za cg - narod u kućama, **** im se za sve, milo viče lajčeku 'i told you so', milo dobija i naredne izbore.
preko 55% za cg - narod u evropskoj uniji pre srbije, **** im se i za to, koštunica i ekipa odlučuju da umesto svih crnogorskih direktora u srpskim firmama postave velju ilića.



hehhe, opcija 55+ je zaslužila desetku! :-D
 
nostalgik:
ispod 50% za cg - narod u kućama, **** im se za sve, milo mrsomudi o istorijskoj greški crne gore koja produžava agoniju još 3 godine, a nakon toga zaista i počinje agonija od još 3 godine.
50%-55% za cg - narod u kućama, **** im se za sve, milo viče lajčeku 'i told you so', milo dobija i naredne izbore.
preko 55% za cg - narod u evropskoj uniji pre srbije, **** im se i za to, koštunica i ekipa odlučuju da umesto svih crnogorskih direktora u srpskim firmama postave velju ilića.

Ugrozavam li ti autorska prava ako sam sacuvala ovaj komentar?!
 
Gucanin:
Poznajući "crnogorsku" narav biće krvi 100%.

Cinjenica je, kidale su se turske glave. Ali, sta bi tek nedavno, kada su Hrvati trazili svoju nezavisnost? A sa Slovencima, sta bi? U CG jeste napeto niko nije neopredjeljen, gledanje ispod oka, nemili komentari. Ali proci ce.
Predlazem svim da obrate paznju na komentar nostalgicara.
Sto se krvi tice - mozda se pobiju komsije u kafani jer su se kladili u pivo. Mozda klinci ispred skole, nazalost. Ali neku veliku krv ne predvidjam.
 
PredatorBG11:
Folirant,grozan lik.
Ma sta dvosmislen,oce da kaze namaknuce na silu tih 55+ 1 %,ko ce da ih spreci,a ako ce da dodje do sukoba,neka i dodje,red je sad na Crnu Goru,tamo se jos nije ratovalo,bas na teritoriji,u odnosu na sve republike-drzave SFRJ.

Cinjenica da se nije ovdje ratovalo je jedna od onih na koje se ponosim i "grozan" je najblazi epitet koji se da upotrbiti za nekoga ko pozeli sukob.
 
Shade_:
Kako sada izgleda, konacan rezultat referenduma u Crnoj Gori ce biti tesan, pa je tesko prognozirati na koju stranu ce da prevagne. Mnogo je interesantnije sta ce se desavati posle, u slucaju jednog odnosno drugog ishoda.
Ukoliko dobije opcija za nezavisnost, ja mislim da ce da bude sranja. Mnogo je Srba u CG koji nece zeleti da zive u drzavi koja ih diskriminise, a bogami nece zeleti ni da se sele iz nje.

Moje skromno mišljenje da će to završiti u "sivoj zoni" i opet ostajemo ni na nebu ni na zemlji! Frustracije sa strane, definitivno većinske Crne Gore i "Jovo nanovo" posle 3 godine! :roll:
Inače, novi sam na forumu i veliki pozdrav svima. :lol:
 
filatelista:
Moje skromno mišljenje da će to završiti u "sivoj zoni" i opet ostajemo ni na nebu ni na zemlji! Frustracije sa strane, definitivno većinske Crne Gore i "Jovo nanovo" posle 3 godine! :roll:
Inače, novi sam na forumu i veliki pozdrav svima. :lol:
slazem se...bice siva zona,svi ce se osecati kao pobednici i (gubitnici),a crnogorci ce nastaviti da blokiraju ovu glupu drzavnu zajednicu...i opet vakuum josh 3 godine..
mada,govorka se da ce biti nekog redizajna zajednice,u pravcu saveza nezavisnih drzava,jer je svima preqrcilo ovo stanje
 

Back
Top