Prsten

bobba

Domaćin
Poruka
3.835
Citam ove teme pa sam se zapitala koliko smo mi posteni
Taj mali znak na ruci da je osoba udata ili ozenjena koliko vas sprecava da joj pridjete
iako vidite da bi ona htela ili on hteo .........................da li vas to koci.................
taj prsten na ruci..............................;)

dirate li zabranjeno voce

mprsten.jpg
 
baki 75:
Mene ne koci prsten vec moja savest i moral...

pa mislim da i ja i bobba imamo tu savest i moral, inace ne bi reagirali tako kad nas muvaju ozenjeni......

a stvarno je odvratno sto ozenjeni muskarci vidim vecinom ne poseduju taj moral, vec oce da se omrse i sa strane..... :twisted:
 
geisha:
pa mislim da i ja i bobba imamo tu savest i moral, inace ne bi reagirali tako kad nas muvaju ozenjeni......

a stvarno je odvratno sto ozenjeni muskarci vidim vecinom ne poseduju taj moral, vec oce da se omrse i sa strane..... :twisted:


Za njih je to stvar prestiža u društvu ...
 
ma prestiza........koji idioti......stvarno su mi se ogadili, sad se lepo raspitujem za svakog dal je ozenjen posto su neki decki sad skoro krili svoje zene (kao zaboravili da ih zena ceka kuci, joj jado).....
 
bobba:
Citam ove teme pa sam se zapitala koliko smo mi posteni
Taj mali znak na ruci da je osoba udata ili ozenjena koliko vas sprecava da joj pridjete
iako vidite da bi ona htela ili on hteo .........................da li vas to koci.................
taj prsten na ruci..............................;)

dirate li zabranjeno voce

mprsten.jpg


Devojko, idi izmasturbiraj bice ti lakse.
 
bobba:
Citam ove teme pa sam se zapitala koliko smo mi posteni
Taj mali znak na ruci da je osoba udata ili ozenjena koliko vas sprecava da joj pridjete
iako vidite da bi ona htela ili on hteo .........................da li vas to koci.................
taj prsten na ruci..............................;)

dirate li zabranjeno voce

A ja sam baš mamac za ženjene!!!
Mene ne koči prsten! Postalo mi je sve to smešno! Prvo primetiš da li te neko muva nego prsten (ili bar otprilike u isto vreme! :) ). A, s druge strane defiluje vojska njih koji su oženjeni ali bez prstena i onih koji nisu oženjeni ali su u takvim vezama da mu dođe na isto! I koja je razlika? Uostalom, mnogo ih je oženjenih koji ga kriju!
A neki ga čak nose kao mamac- čuli negde da devojke vole oženjene! Znam jednog koji je n osio burazerovu burmu u te svrhe a da ni devojku nije imao! Čak je i muvao ribe pričajući im oi ženi! Ima li kraja?????
 
geisha:
pa mislim da i ja i bobba imamo tu savest i moral, inace ne bi reagirali tako kad nas muvaju ozenjeni......

a stvarno je odvratno sto ozenjeni muskarci vidim vecinom ne poseduju taj moral, vec oce da se omrse i sa strane..... :twisted:

Ma ko ih ebe, al kad pogledas sa kim oni varaju svoje zene (uglavnom) , pa sa udatim zenama...sto znaci da nisu ni sve zene bas cvecke...
 
Danas se prstenje i burme u raznim oblicima i varijantama kaci gde se stigne...tako da treba provaliti koji je pravi..mislim onaj koji kao treba da obavezuje i koci..zasto bi kocio ..ako ne koci onog ko ga nosi zasto bi kocio onog koji ga jos nema ili ga ima ali ga bas i nesto briga ...ja nosim prsten i na palcu ruke..dobro moji nemaju funkciju da ukoce nikog..posebno ne nekog dooobrog i bez prstena..Baju,,,:wink:
 

Back
Top