JEDVA ČEKAM DA IZBORI DODJU...

Iron Lord

Elita
Banovan
Poruka
20.959
Šta dobijamo najnovijim izborima?

Za sada vidim samo siguran gubitak narodnih para koje su potrebne za održavanje istih.

- stoji da je narod nezadovoljan brzinom (čitaj:sporošću) promena i tokom tranzicije;

- stoji da nam je socijalni momenat nezavidan i da ništa skoro nisam video pitanju rešenja tog problema sem štrajkova i slikanja visokih zvaničnika oko stranih firmi.

- stoji da su glavni kandidati stranke koje su dugo svirale naizmenično, svaka svoju melodiju te da šansu vide i "nove stranke" koje su otcepljene frakcije "starih svirača"...

- zbog reputacije mnoge stranke izbegavaju "senzacionalne", "skandalozne", "super-turbo-mega" afere gde se HVALE KOLIKO KO IMA KINTE! :idea:

Glavni problemi nisu rešeni a niko da me ubedi da će ih promenom vlasti bilo ko rešiti.
Izgleda da nekoga opet svrbi samo državna kasa koja je malo oporavljena... :roll:

Izvolite, kažite ŠTA ĆE NAM TO BITI BOLJE I KAKO? :!: :?:


p.s.
Dakle, nemojte više ono - MOJA STRANKA JE DANAS DOŠLA NA POSAO OVAJ PUT DA RADI PA DA OBJAVIM NA FORUMU... :roll:

p.p.s.
Lepo se osećam dok mi obećavaju.
Samo se razočaram kad im dam poverenje a onda vidim da ne umeju. :mrgreen:

TanakLed.jpg
 
ИЗБОРИ ЗА САДА НЕМАЈУ НИКАКВОГ СМИСЛА...зато што се њима не могу остварити било какве ПРОМЕНЕ.

Наиме, све позиције на политичкој сцени су ЗАУЗЕТЕ... сви чуче у бусијама.. једино што може да се догоди новим изборима који ужасно КОШТАЈУ ГРАЂАНЕ је то да се РИНГИШПИЛ звани политичка сцена само на тренутак заустави да би лидери заменили "корпе" - и онда рингишпил опет наставља да се врти у круг.Никакав бољитак грађани неће добити новим изборима. У томе је проблем.

У ствари мислим да би нови избори имали смисла када би Закон о изборима имао ЕФИКАСНЕ МЕХАНИЗМЕ да брзо падају са власти они који лажним обећањима "пале рају" које уопште не могу да остваре, тј. када би постојале одређене консеквенце (рецимо забрана бављења политиком неких 5-10 година) онима који ИЗНЕВЕРЕ ПОВЕРЕЊЕ БИРАЧА. На тај начин би и наши окупатори пазили кога гурају и кога финансирају.

Ево, ја могу да потпишем да ако се сада организују избори, рецимо, победиће Радикали - али проблем са њима је у томе што ће они цео мандат користити исто као и њихови претходници, неће моћи ама баш ништа да промене, а СВЕ ВРЕМЕ ЗА ДУБИОЗУ ОПТУЖИВАЋЕ ПРЕТХОДНИКЕ.

Треба смислити механизам КАКО ЗАУСТАВИТИ РИНГИШПИЛ !
 
Ma nema nista od izbora jos uvek,a kad dodju doci ce do nekih intregracija DSS DS G17+ NS SPO
ili ce se smanjiti cenzus hteli to oni ili ne licno morace zbog Evrope.Oni ce praviti vladu nece biti uvladi ni radikala ni socijalista.Slazem se da se nista bitno nece menjati,kao sto sve vise mislim da se nista bitno nece menjati ni da pobede radikali jedino sto su jos uvek neprihvatljivi za medjunarodnu zajednicu.
 
e znate onaj fazon kad su se muslimani molili u dzamiji alahu da im da neki znak i u tom trenutku pocne da se rusi kupola i upadne medju njih zena sva u lancima, izgrebana, izudarana, krvava, i bez svesti... Kad su je malo osvestili pitaju je ko je ona, a ona pooooojma nema, odakle je, poooooooojma nema... A kad su je pitali cega se poslednjeg seca, ona rece: Ringispila u Hadzicima...


hm... sto li sam ja sad ovo ispricala?
 
HaljinicaBojeLila:
e znate onaj fazon kad su se muslimani molili u dzamiji alahu da im da neki znak i u tom trenutku pocne da se rusi kupola i upadne medju njih zena sva u lancima, izgrebana, izudarana, krvava, i bez svesti... Kad su je malo osvestili pitaju je ko je ona, a ona pooooojma nema, odakle je, poooooooojma nema... A kad su je pitali cega se poslednjeg seca, ona rece: Ringispila u Hadzicima...


hm... sto li sam ja sad ovo ispricala?


Па зато што је "жена у ланцима" слична земљи у ланцима... :razz: :razz: :razz:
 
Може да буде и истина као што неки тумаче да је ово "подгрејавање" избора преко геј и лезбо странака и НВО-а покушај да се у Србији направи потпуни ХАОС у коме би могле да прођу намере србофоба о потпуном растурању и разградњи државе, е, да би лакше могли да ујашу НАТО зликовци и дефинитивно отворено окупирају целу Србију.
 
neboysha:
ma nista bitnije se nece promeniti - u parlament ce da udju DS, DSS, SRS, SPS, neke manjinske stranke i eventualno neka od G17, SPO, NS i SDP u slucaju neke koalicije. LDP i PSS na srecu ce biti vn skupstine jos dugo! Nadam se zauvek!
СРС
ДСС
ДС
СПС

То је скупштински сазив, остало ће се угасити и ићи кући да спава.

Хаџи Михајло
 
pa narod mihajilo i bira i radikali i spocijalisti zajedno nikad ne mogu dobiti preko 40%,
ali je opasnos da se dosta demokratskih glasova nadje ispod cenzusa zato je bitno da dodje ili do integracija ili do skidanja cenzusa...vlast je instalirana glasovima izaslih na izbore...ne glasa vasington i brisel...
 
_Milanche_:
pa narod mihajilo i bira i radikali i spocijalisti zajedno nikad ne mogu dobiti preko 40%,
ali je opasnos da se dosta demokratskih glasova nadje ispod cenzusa zato je bitno da dodje ili do integracija ili do skidanja cenzusa...vlast je instalirana glasovima izaslih na izbore...ne glasa vasington i brisel...
Па нека се ујдине у једну странку па да видимо.
СРБИЈА СРБИМА, ЕВРОПА ЕВРОПЉНИМА

Хаџи Михајло
 
Михајло:
Ма која Европа ВЛАСТ БИРА НАРОД СРБИНЕ, то ти је још јн доказ да демократе су инсталирне на власт из Вашингтона и Брисела и понашају се као управници на окупираној територији.

Tako je..Narod bira vlast a Evropa osigurava da vladaju...
 

Back
Top