zene, a kolike su vase mere, dubina i sirina?

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
penis ne moze da bude mali, kao shto se misli...trulo je stvarati mushkarcu komplex lecheci svoje komplexe..a vi se primate..prosechna dubina vagine je 8cm, tako da i penis koji u erekciji dostigne 8cm je sasvim dovoljan za obavljanje intercoursa..
shirina je bitna..kako izmeriti shirinu vagine..ona je elastichna, prilagodjava se situaciji..
 
Devilishgirl:
penis ne moze da bude mali, kao shto se misli...trulo je stvarati mushkarcu komplex lecheci svoje komplexe..a vi se primate..prosechna dubina vagine je 8cm, tako da i penis koji u erekciji dostigne 8cm je sasvim dovoljan za obavljanje intercoursa..
shirina je bitna..kako izmeriti shirinu vagine..ona je elastichna, prilagodjava se situaciji..
Ponavlja kolko oces, dzaba....
 
paul:
da, da, da.....pa ni ja nisam mogao verovati da je neko postavio temu (sa veoma dosta komentara) "obdarenost vaseg decka",......al ipak jeste.

Kapiram ja tebe, ali mislim da ste vise vi optereceni merenjem i santimetrima nego mi.
Vama izmeriti, to je jos i OK. Ali ne ocekujes valjda da ja u nju guram lenjir i da merim dubinu i sirinu.
Ajde ne preterujte... O cemu mi ovde pricamo.
 
Devilishgirl:
penis ne moze da bude mali, kao shto se misli...trulo je stvarati mushkarcu komplex lecheci svoje komplexe..a vi se primate..prosechna dubina vagine je 8cm, tako da i penis koji u erekciji dostigne 8cm je sasvim dovoljan za obavljanje intercoursa..
shirina je bitna..kako izmeriti shirinu vagine..ona je elastichna, prilagodjava se situaciji..


a gdje stane ostalih desetak cm?xexexexexeex
 
NatasaNatasa:
E baš mi nedostajali tvoji postovi .. jedva sam čekala da opet zablistaš :mrgreen:


odlicno.Bio je to "pozivni broj" za tebe.Znas, kad se zazelim da cujem tvoj glas (meni namenjen) ja napisem ovakav tekst i ........ti si tu.Dakle.........sta radis?.......kako si?..........vidim da si cesto na netu.Ja u zadnje vreme "apstiniram".Jeli, jesil ti zaposlena pa "eksploatises" firmin kompjuter il ...............?

onaj koji misli na tebe
Paul
 
Devilishgirl:
penis ne moze da bude mali, kao shto se misli...trulo je stvarati mushkarcu komplex lecheci svoje komplexe..a vi se primate..prosechna dubina vagine je 8cm, tako da i penis koji u erekciji dostigne 8cm je sasvim dovoljan za obavljanje intercoursa..
shirina je bitna..kako izmeriti shirinu vagine..ona je elastichna, prilagodjava se situaciji..

Pa... moze on sa 8 cm da (tehnicki) obavlja sve, u to ne sumnjam.
Ali nema sanse da me ubedis da je isto 8 cm i 20 cm.
Osetila sam i malog i velikog, znam o cemu pricam. Ne moze da se uporedi.
 
paul:
odlicno.Bio je to "pozivni broj" za tebe.Znas, kad se zazelim da cujem tvoj glas (meni namenjen) ja napisem ovakav tekst i ........ti si tu.Dakle.........sta radis?.......kako si?..........vidim da si cesto na netu.Ja u zadnje vreme "apstiniram".Jeli, jesil ti zaposlena pa "eksploatises" firmin kompjuter il ...............?

onaj koji misli na tebe
Paul


Ovo si sve mogao da me pitaš na PP :mrgreen: ....
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top