prodajem inventar...

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

batka_mija

Domaćin
Poruka
3.233
od kafane-frizeraja... zatvori mi je veliki tata a mnogo sam para ulozio, pa reko' ako mogu bar nesto da izvucem... :-D
stolice i stolovi - koliko date
sank - koliko date
slike - koliko date sem one gde devojka stopira sa gitarom na ramenu, ona mi je draga...
podno grejanje - koliko date
pitja - vracam u podrum pitja u pola cene
fiskalna kasa - koliko date
ako se neko seti jos necega, neka mi javi... :-D
svako dobro...
 
buahahahahaha
a130.gif
 
si videla, nano? a taman mi krenuo pos'o... ne znam, sad razmisljam da otvorim kiosk da prodajem burek i hamburger... moze i tu da se zaradi... sad kad sam video kako je biti privatnik na parking mi ne pada na pamet da se vratim!!! :-D
 
samo da znas da sa sankom dolazi i baraba... i necu beduine, jel moze nesto drugo? ha! to je kao ono kad pepe i ja trazimo u kafani rebarca bez kajmaka,... a konobar, koji je kralj, nam uvek kaze: nema kajmak, jel moze bez neceg drugog? i posle se svi smejemo... ha haha...
 
Iako si podlo otvorio konkurentsku firmu i probao da mi oduzmeš mušterije :-D, svejedno mi te je žao........inspekcija ti je čudo.......ali ajde da ti ne bude toliko žao, promeniću ti frizuru, pa će im se možda svideti i ponovo će ti otvoriti radnju.............:-D........ili će meni zatvoriti jer će pomisliti da ih provociram........:-D
 
ali ja nisam igrao podle, prljave igre... samo sam otvorio kafanu... bolje to nego da istovarujem cement... mada dnevnica nije losa... zeleo sam da budem gospodin... necu da se shisham... ionako imam skroz kratku kosu... hoces da m... ma nema veze...
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top