deveta dupla kruna

Šteta što je padala kiša. Da je bilo samo malo manje grublje igre, ali i ovako je bila dobra utakmica.
Svaka čast igračima oba tima na borbenosti do kraja u sasvim otvorenoj igri.
Žigićev gol iz slobodnog udarca je odlučio pobednika, bez obzira što se posle igralo još dobrih 50 minuta!
Naravno, čestitke na duploj kruni drugarima u crveno-belom! :-D
Bilo, ne ponovilo se! :lol:
 
Pokisao sam ko pacov ali mi nije zao ni dinara datog ni minuta provedenog na Severu.Uvek sam bio jako ponosan sto sam navijac Crvene Zvezde,a sad mi je jos vece zadovoljstvo...Jos da udjemo u ligu sampiona i dozivljaj ce biti potpun...Jos uvek postoji sansa da Zigic ostane,sto bi bio pun pogodak,s njim bi smo napravili bum u Evropi (ukoliko u trecem kolu ne bismo dobili Inter,Real,Arsenal,Liverpool...)!
Sto se tice pojacanja ja sam cuo da se vraca Drulic 90%,za ostale ne znam,mozda Boskovic...Ako neko ima vise informacija neka kaze...ujedno recite i koga biste voleli da vidite u Zvezdinom dresu sledece sezone
 
Као навијач ОФК-а могу само да будем поносан што је мој тим одиграо једну од најбољих уткамица код нас последњих пар година (посебно кад су финала Купа у питању). Нажалост, опет је Звезда била јача, мада ми је остао утисак да је мало фалило да се ми радујемо. Биће ваљда боље догодине...
 
shalle87:
Pokisao sam ko pacov ali mi nije zao ni dinara datog ni minuta provedenog na Severu.
E moj prijatelju, ako nisi bio na utakmici Zvezda - Zerminal Ekeren ne znas sta znaci pokisnuti.
Pocelo je po sitnoj kisi ali onda nekih petnaestak minuta posle pocetka utakmice potop. To je bilo kao da se nebo otvorilo. Sam stadion je bio toliko unisten i pod vodom u drugom poluvremenu da po sredini lopta bukvalno nije mogla da se vodi po zemlji. Kad sam dosao kuci kartu i dan danas cuvam. Bila je sva plava od farmerki i kruta koliko se bukvalno uvostila :lol:
Ni dan danas mi nije jasno sto se ta utakmica igrala i nije bila prekinuta i pomerena za sutradan.
 
Nema sumnje da je zvezda jaca od ofke,ali zar niste videli da je bilo ugovoreno da bude nereseno...na kraju mogli su i Zigic i Djokic da urnisu ofku i kad su bili sami ispred gola vracali su se nazad.Produzetci su vec bili regularni i pokazalo se ko je jaci.Kladionica muti,mafija ubira pare...Secam se prosle sezone na karaburmi OFK-a-Zvezda nisi mogao da uplatis tu utakmicu skinuta je sa liste...RREGULARNO NEMA STA
 

Back
Top