Izometrijska (pticja) prespektiva VS 1-3 lice

Pticja VS 1-3 lice

  • Pticja

  • 1-3 lice


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
Ljudovi, ja sam staaari igrac vigrica...jos od c64 iZX Spectruma...Ondasnja tehnologija ( sta ocekujete od 48 KILOBAJTA ram-a, kao sad na mobilnim, jbte )...Onda igrice iz 1. lica su bile samo neka fix ideja...Prvi bio predhodnik Wolfenstein-a, koji je napravljen za P1, a ispred P1 bile one 486, pa pre 386, pa pre 286, a najpre bile onei PC XT-ovi...
E, za tu tehnologiju ondasnjeg vremena, izometrijski pogled u 3d igricama ( pticiji ) je bio vrhunac izvlacenja procesorske snage i mucenje vga kartice (s3 pa nadalje)
Zato vam velim #D igrice iz 1. pogleda iskoriscavaju 100% danasnju tehnologiju procesor-vkoprocesor...
NIKAD ne bih igrao igricu iz pticije perspektive, jer meni matorom je to kao ono, zastarelo...
 
Ma bilo kako bilo...
Meni su se sve FPS igre smucile....
JBG, igrao sam Counter-Strike 25sati dnevno 8 dana u nedelji 400 dana u godini i tako 5 godina...

SMUCILO MI SE SV IZ 1. LICA...
A kad smo vec kod toga...
Poslednja igra koju sam igrao u 1. licu je Morrowind, sa 200 expansija... A to je inace RPG, i to
O D V R A T A N....

DiabloI, II , Divine Divinity, neverwinter..... RULES
 
ArkantoS-Vrbas:
Ma bilo kako bilo...
Meni su se sve FPS igre smucile....
JBG, igrao sam Counter-Strike 25sati dnevno 8 dana u nedelji 400 dana u godini i tako 5 godina...

SMUCILO MI SE SV IZ 1. LICA...
A kad smo vec kod toga...
Poslednja igra koju sam igrao u 1. licu je Morrowind, sa 200 expansija... A to je inace RPG, i to
O D V R A T A N....

DiabloI, II , Divine Divinity, neverwinter..... RULES

Odigraj prijatelju Half Life 2 ...FPS sa super radnjom...
Igrica je napravljena na osnovu (sumorne) scenografije urbane socijalisticke sredine ' 70 tih godina...
Sve se poklapa sem nivoa Rejvenholma...
Predzadnji nivo je snimana scenografija u Beogradu, konkretno savezna skupstina, autenticno u igrici prikazana...Jedan od najzescih nivoa...l
Savetujem ti da je odigras....
Eto ja matori (37god ) sem HALO-a ,mogu uvrstiti HL2 u retke igrice koje se mogu iznova i iznova igrati...Poveruj i pokusaj...
poz
 
Obersturmfuehrer:
jes ti siguran to za skupstinu?
mrzelo me da igram taj half life, ali ako je tako, eto mene odma :)

Prijatelju, ne bi ni ja da to nisu u tamo nekom broju SK objavili...
I naravno, trci sal do lokalnog pirata i uzme...
Pre dve godine clovece...I opet imam volju da je instal. i odigram...
I ono za skupstinu je ziva i gola istina...odigraj, pred kraj igrice, medju najtezim nivoima...videces...
Ako nabavis prvobitnu verziju, skini sve patch-ove, jer u suprotnom ces imati problema sa snimanjem pozicije...
Obavezno odigraj...svatices nakon pola sata igranja zasto ti savetujem da odigras..
:) :) :) :) :)
 
Sal:
Odigraj prijatelju Half Life 2 ...FPS sa super radnjom...
Igrica je napravljena na osnovu (sumorne) scenografije urbane socijalisticke sredine ' 70 tih godina...
Sve se poklapa sem nivoa Rejvenholma...
Predzadnji nivo je snimana scenografija u Beogradu, konkretno savezna skupstina, autenticno u igrici prikazana...Jedan od najzescih nivoa...l
Savetujem ti da je odigras....
Eto ja matori (37god ) sem HALO-a ,mogu uvrstiti HL2 u retke igrice koje se mogu iznova i iznova igrati...Poveruj i pokusaj...
poz

Igrao sam HL2... Igrica je odlicna, grafika je sooper, mada je meni igra bila zabagovana sto se tice AI-a tako da sam stalno morao da nabavljam neke zakrpe i to me je ubilo u pojam....

Inace, rekao sam da su mi dosadile sve KILL THEM ALL igre...
 

Back
Top