koju prodavnicu ženske odeće ili čuvenu marku preporučujete?

muvalo:
Meni je sve to isto... Starim, u tome je stvar. Sve sto je moderno poslednjih godina sam ili nosila kao klinka, ili se secam kako je nosila moja mama. Pa mi nesto glupo da ponovo obucem suknju sa karnerima...ili sta vec. Ja nosim neki miks svega i svacega a najcesce nacrtam i dam zeni da mi sasije - dok ne naucim sama. Eh, da mogu tako i cipele sama da napravim...

:grin: :grin: :grin:
 
I mene u zari nervira onoliki red za kabinu, mogu da cekam jedino ako mi se nesto bas svidja, pa moram da probam. Inace, stvari su im osrednje, a cene visoke. Najbolje je kombinovati, nekad kupim nesto u radnjama mexx, mango, morgan ne volim, ne znam zasto :roll: , ponekad cak i u terranovi moze nesto da se nadje (nemojte sad da me gadjate :lol: ), a ima i lepih stvari po "anonimnim" buticima.
 
kia:
zara je ok,ali u inostarnstvu...mnogo veci izbor...ja obozavam h&m i pimkie, na zalost nema ih kod nas...
e to i ja isti tak0o:lol:
dakle ne nisam rekla da je zara sr anje
ali nešto mi se zarozala ove sezone...(inalče imam dosta iz zare garderobe)
a volim h&M također...mada za nešto elegantnije i fakat kvalitetnije...zara pre nego h&m
kao i pre ARMANI nego bilo šta od ove dve...
kupim jedan komad svaki put kada sam u inostranstvu.
malo ARMANI, malo PRADA...pa ko živ ko mrtav:lol:
tako se sita napazarim..npr...kupim šal:lol:
ili rukavice i kapu:lol:
a na sniženju sako ili neki konkretniji detalj...npr dzemperić sa poslednjih pohoda...armanijev:lol: e,sad sam se nahvalila idem...
 

Back
Top